2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از من هرچی بگزره کمرنگ تر نمیشه مثل یع زخم همیشههمراهمه

نه فکر میکنی.. کمرنگ میشه.. یه روزم نمیبینیش.. منم روزایی رو گذروندم که الان میگم خدایا چقدر بزرگی.. تونستم بگذرونم.. درست میشه.. فقط از یاد خدا غافل نشو

2731

منم دچارم ب این درد

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔
امیدم به خداست فقط سلامتی و عاقبت به خیری بچه هامو میخوام از خدا میخوام دیگه مریضم نکنه چون جز خودش ...

منم دقیقاتوام توزندگیم خیلی تنهام تنهاامیدم خداست زندگی میکنم به خاطربچه هام هیچکسوندارم یعنی دارم ولی انگاروجودندارن   

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
2740
از من هرچی بگزره کمرنگ تر نمیشه مثل یع زخم همیشههمراهمه

عزیزم درد من خیلی خیلی خیلی بزرگ تر و غیر و قابل جبران ترو نا گفتنی تر از مشکل شماست ولی خدا رو گرفتم و ول کنش نیستم و هر لحظه ازش می خوام آرامش و صبر بهم بده و کمکم کنه خدا مثل مادر مهربونه وقتی بهش فکر می کنم نمیترسم و شاداب تر میشم فقط توکل کن به خدا و همه چیز رو بسپار به خودش.ارام باش و شاد چون تو یک مادری و بچه ها از مادر بودن فقط اسمش رو نمی‌خوان.

اگه میتونی مشکلت بگو کاش یکی بود منو درک میکرد

توو تاپیک آخرم گفتم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

بعضی ازخانما اونقد دلشون پاک وسفیده بدون هیچ چشم داشتی برای همه دعای خیر میکنن واسه همه خوشبختی میخوان اونقد ازکامنتشون انرژی مثبت میگیری که تودلت تحسینشون میکنی .حالا برعکسش بعضیا فقط پاچه میگیرن به هرکامنتی گیر میدن جو میدن بحث راه میندازن وازبقیه انگار طلبکارن عفت کلام هم ندارن واقعا ماادما کی این همه بی رحم شدبم درحق همدیگه .