2737
2739

لباس رسمی با مقنعه بپوش 

حجابت رو نمی دونم ولی سعی کن اونجا حجابت رو رعایت کنی استاد های دانشگاه اهمیت میدن تو کشور ایران به حجاب خیلی

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لباس رسمی با مقنعه بپوش  حجابت رو نمی دونم ولی سعی کن اونجا حجابت رو رعایت کنی استاد های دانشگ ...

لباس رسمی ..کت شلوار دارم..مانتو کتی هم دارم با شلوار جدا..کدوم بهتره؟

2731
لباس رسمی ..کت شلوار دارم..مانتو کتی هم دارم با شلوار جدا..کدوم بهتره؟

اگه کت شلوارت جلوبازه نپوش گیر میدن.واسه پایاننامه دخترخالم که رفتم با کت شلوار گیر دادن نه اینکه مستقیم بگن ولی کلا یه جوری نگاه میکردن خودم خجالت کشیدم😂😪

اگه جلو بسته اس که عالیه همونو با مقنعه بپوش

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊
کت جلو بازه..دکمه اش بسته نمیشه

بپوش جالا ایشالا که کار ندارن

البته شایدم به منم کارنداشتن توهمات ذهنی خودم بوده😂😐

2738
پس کت شلوار بهتر از مانتو کتی هست؟

کدومش محجبه تر هست فک کنم مانتو کتی بهتره

پس کت شلوار بهتر از مانتو کتی هست؟

کدومش محجبه تر هست فک کنم مانتو کتی بهتره