2733
2739
عنوان

لطفا بخونید. برای آخرین بار

73 بازدید | 14 پست

با نام خدا شروع میکنم
سلام امیدوارم حال همگی عالی باشه

من با 20 سال زندگی یه سری تجربیاتی بدست آوردم میخواستم قبل رفتنم باهاتون به اشتراک بزارم

1- برای هیچکس اندازه خودتون دلسوزی نکنید و عزت نفس داشته باشید حتی اگر عزیزترین کستون باشه

2- به هر کسی اعتماد نکنید. آدما پشت لبخند ها و مهربونی ها شخصیت واقعیشون پنهان میکنن

3- هر رازی رو به کسی نگید. حتی خانواده خودتون و حتی نزدیک ترین دوستتون. اون راز تا زمانی همچنان راز هست که کسی جز خودت ندونه اون رو

4- با هیچکسی مجازی حتی دوست هم نشید چه برسه به قرار ازدواج و ... گذاشتن

5- تا میتونید به دنبال موفقیت و حال خوب دل خودتون باشید. همه رفتنی هستن و هیچوقت تو تنهایی هاتون از یاد خدا و کمک خواستن ازش غافل نشید

6- تا میتونید به بقیه مخصوصا کسایی ک کوچکتر از شما هستن و تجربه کافی ندارن کمک کنید حتی اگر اون فرد آدم قدر نشناسی باشه خدا یه روزی جواب خوبیات میده (تو نیکی کن و در دجله انداز ...)

7- به زندگی دیگران دخالت نکنید، حسادت نکنید، متعهد باشید، در برابر مشکلات صبر داشته باشید که هیچ چیزی اندازه صبر بنظرم توی زندگی نمیتونه موثر باشه

امیدوارم هر جایی هستین سالم، خوشحال، موفق باشید و خدا هممون رو به راه راست هدایت کنه که بجز اون هیچکسی رو تو این دنیا نداریم. باور کنید یک روز به حرفم میرسید

1403/02/14 جمعه

چقدر قشنگ و مفید دلم خواست واس خط به خط نوشته ت لایکت کنم

بخدا حالم انقدر بده که نمیتونم چیزی بگم
فقط آرزو میکنم هیشکدومتون به سرنوشت من دچار نشید و همیشه لباتون خندون و شاد باشه انشاءالله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
من اینو نگفتم خودت سریع تصمیم گرفتی

تو رو خدا بیخیالم شو
من همینجا جلوی جمع میگم غلط کردم بهت پیشنهاد دادم
تو اگه واقعا منو میخواستی سریع حرف سگ و گربه رو وسط نمیکشیدی. اونم با این حالی که داشتم

تو رو خدا بیخیالم شو من همینجا جلوی جمع میگم غلط کردم بهت پیشنهاد دادم تو اگه واقعا منو میخواستی سری ...

دوست داشتن واقعی یعنی خیر کسی رو بخای حتی اگه برای تو نباشه‌ واقعا برات بهترینارو‌ میخوام

راستی به تجربیات منم اضافه شد موقع عصبانیت و ناراحتی حرفی‌ زده نشه که پشیمونی میاره 

رسم تقدیر چنین است و چنان خواهد بود می‌رود عمر ولی خنده به لب باید زیست
2706