2737
2734
عنوان

فکر کردن به مرد زن دار گناهه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2920 بازدید | 122 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این که به کثافت مثل خیانت 90 درصد که هیچ 100 درصد کره زمین هم مبتلا باشن تطهیر نمیشه 

من کاری به خیانت ندارم منظورم به فکر کردن بود. فکره مغز آزاد ترین چیزه جهانه نمیشه جلوشو گرفت

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
آخ ‌که منم دیدمش بعد چندین سال، دو قلو داشت🥹🥹 خانمشم مظلووم

کاش خانم اینم مقصر نبود 

دست توو جداییمون نداشت 

منم بگم مظلوم

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       
2731
کاش خانم اینم مقصر نبود  دست توو جداییمون نداشت  منم بگم مظلوم

اره دختره نقشی نداشت ولی نه اینکه تو مهمونیا یا شبکه های اجتماعی اینقدر تابلو حرص منو دربیاره می‌دونه قبلاً شوهرش خاستگار من بوده

امیدوارم همه آرزوت هات به صلاحت شه.....
کاش خانم اینم مقصر نبود  دست توو جداییمون نداشت  منم بگم مظلوم

من البته ظاهرا میگم مظلومه چون شناخت چندانی ازش ندارم اما بچهاشو که دیدم دلم آشوب شد دوقلو بودند دختر و پسر

نگران نباش تو در سیطره کامل هستی☘️
2738
من کاری به خیانت ندارم منظورم به فکر کردن بود. فکره مغز آزاد ترین چیزه جهانه نمیشه جلوشو گرفت

این فکر هاست که عمل میشن 

شاید اوایل نه اما زمان طوری عملیش رو نشون میده که اصلا فراموش میشه یه زمانی در حد فکر و رویا بوده 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 

بهش فکر نکن اصلا 

باور کن یکی وارد زندگیت میشه صدبرابر بهتر از اون ادم 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
من البته ظاهرا میگم مظلومه چون شناخت چندانی ازش ندارم اما بچهاشو که دیدم دلم آشوب شد دوقلو بودند دخت ...

منم قلبم آشوب شد عکس بچشو دیدم

باورت نمیشه دتبال ی شباهت با پدرشو میگشتم

ولی کپیه مادرش بود

مسخره ست و بدجنسانه ست ک خوشحال شدم شبیه پدرش نشده 

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       
اره دختره نقشی نداشت ولی نه اینکه تو مهمونیا یا شبکه های اجتماعی اینقدر تابلو حرص منو دربیاره می‌دون ...

دیگه هر مردی ممکنه قبلا خیلی خواستگاری بره دلیل نمیشه خانمش مراعات همه رو بکنه شما انقدر پیگیرش نباش اون نمیخواد تورو حرص بده

اره واقعا نمی‌دونم قراره تا کی ادامه پیدا کنه این وضعیت

از کجا میدونی باهاش خوشبخت میشدی ؟

بسپار دلتو به خدا 

اون اگه واقعا دلش می‌خواست زندگی در کنار شما اصلا کنار نمی‌کشید.  خیالت راحت . 

اون الان خوشبخت تو بغل زنشه یاد تو نمیوفته . پس خودتو کوچیک نکن . و تو چشمش یک زن خراب خونه خراب کن نباش . اینقدر خوشبخت و موفق بشو تا اون حسرت تو رو بخوره

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡

عزیزم با نابودی اون مشکلت حل نمیشه با پیشرفت و خوشبختی تو هست که ناراحت و پشیمون میشه که چطور تو رو از دست داده

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2706