2737
2739
عنوان

دلم میخواد برم توی رابطه اما

205 بازدید | 30 پست

همه کسایی که به پستم خوردن مریض بودن...یا برای برطرف کردن نیازشون ادمده بودن یارفع سررفتن حوصله یا...

خودم آدمیم ک دلم میخواد اگه طرفم اوکی بود بلهاش دوست باشم بعد به ازدواج ختم شه

ازلحاظ اخلاقی ظاهری درسی همه جوره اوکیم

بیبی فیسم هستم دانشجووووهم هستم میرم توی ۲۰سال

اما شانس من.... :)

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شانس منم هر کی به پستم خورد اهل ازدواج نبود چقدر وقتم رو الکی تلف کردم واسشون

خب آدم چیوار باید کنه

دلم میخواد بعضی وقتا همسرآیندمو خودم انتخاب کنم بهش پیشنهاد بدم نه اون🥺🥺

چراباید منتظر بمونیم یه آدم عوضی بیاد انتخابمون کنه؟

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛
2742
بلاخره یک ادم خوب پیدا میشه، نگران نباش حتما الان وقتش نیست

توی رابطه های اشتباه درحد تماس وزنگ رفتم

پس کی؟😔

2740
خب آدم چیوار باید کنه دلم میخواد بعضی وقتا همسرآیندمو خودم انتخاب کنم بهش پیشنهاد بدم نه اون🥺🥺 چ ...

اینجا ایرانه پسرا یا به حرف ننشون گوش میدن و با دختر انتخابی اونا ازدواج میکنن یا دنبال مال و اموال دختر و بابای دخترن

هنوز پسرای ایرانی عاشق شدن و مستقل شدن و ازدواج با دوست دخترشون رو یاد نگرفتن

برای احساس ووقتت ارزش قاعل شو این رابطه ها جز آسیب به دختر واحساسات پاکش هیچی تهش نیست

خب بله حرف شما درسته

ولی خب منم دلم میخواد اردواج کنم یکبو داشته باشم‌ خسته شدم ازتنهایی

بالاخره خودش یهویی وارد زندگیت میشه ، ولی بستگی هم داره تو چه محیطها چه مدلی آشنا میشی 

چه جاهایی برم؟

فعلا که درحد دانسگاهه منم که دانشجووخوابگاهیم:)

توی رابطه های اشتباه درحد تماس وزنگ رفتم پس کی؟😔

معلوم نیست، زمانی پیدا میشه که اصلا فکرشو نمیکنی 

دنبال همچین فردی نباش به موقع خدا سرراهت قرار میده 

خودم تجربه اش رو داشتم میگم عجله نکن

اینجا ایرانه پسرا یا به حرف ننشون گوش میدن و با دختر انتخابی اونا ازدواج میکنن یا دنبال مال و اموال ...

دقیقا حرفتونو باید طلا گرفت

ولی من از سینگلی خسته شدم

یسریا میگن اگه بایه پسردوست شدی بحث ازدواج روهمون اول پیش نکش

من همیشه پیش کشیدم تاببینم هدف نهاییش چیه یوقت نخاد سواستفاده کنه و..

چه جاهایی برم؟ فعلا که درحد دانسگاهه منم که دانشجووخوابگاهیم:)

من موافق رابطه مجازی نیستم ولی آشنا شدنش چرا چون آدما معدود نیستن ،معمولا ی سری دیتینگ اپ هایی(معتبر و غیر ایرانی) هستن که میتونی آدم و کیس مد نظرت رو پیدا کنی باهاش کمی صحبت کنی و اگه احساس کردی میتونی بیشتر آشنا بشی بری سر قرار✨

معلوم نیست، زمانی پیدا میشه که اصلا فکرشو نمیکنی  دنبال همچین فردی نباش به موقع خدا سرراهت قرا ...

چشم

عزیزم یعنی بیخیالش بشم پس؟

من خیلی درگیری فکری دارم باهاش

امیدوارم واقعا آدم زندگیم پیدا بشه

نمیخوام مثل بقیه دخترا سواسوفاده شه ازم وبااحساستم بازی شه..

2706