2733
2739
عنوان

ارایشگاه زدن بدون مجوز

31 بازدید | 2 پست

سلام بنظرتون میشه بدون مجوز ارایشگا زد من پایین شهر زندگی میکنم از نظر گیر دادن کسی گیر نمیده من علاقه به شنیون میکاپ دارم ولی بقیه چیزا واقعا نه پولش دارم یاد بگیرم نه حالشو منطقه ماهم زیاد ارایشگر که کارش خوب باشه ندارع منم خیلی استعداد دارم تو این کار واقعا همه بهم پیشنهاد میکنن میخوام برم دوره میکاپ شنیون ببینن بعدشم تو خونم یه ارایشگا بزنم بنظرتون خوبه بعدش برای وسیله هم حتما باید برند باشع چون به شدتت گرونه من فقط میتونم کرم تا یک تومن بگیرم بقیه چیزا نمیتونم همرو برند بگیرم بنظرتون چیکار کنم 

‏من برای نگه داشتن هیشکی تو زندگیم تلاش نمیکنم چون هر کسی بر میگرده به جایی که لیاقتشه.🖤
سمتش نرو  بیشتر از حد تصورات هنر پرخرجی چیعدم فقط یکی شو باید تخصصی بری

واقعا کاش میشد جور میشد نمیتونم تخصصی برا یه حرفه کار کنم چون شوهرم شرط گذاشته سر خونه باشم بیرون نرم

‏من برای نگه داشتن هیشکی تو زندگیم تلاش نمیکنم چون هر کسی بر میگرده به جایی که لیاقتشه.🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.