2737
2734
عنوان

❣اثرات عجیب دعا و نفرین!

96 بازدید | 6 پست

❣اثرات عجیب دعا و نفرین!

وقتی برای کسی از ته قلب آرزوی موفقیت شادی و سلامتی می کنید، امواج نامرئی تفکرات و انرژی شما تشخیص نمی دهد که این آرزو متوجه دیگریست. این موج نیک خواهی ابتدا خود شما را سرشار از ماهیت خویش می کند

در حالت دعا تمامی قوای معنوی، سلول های مغز و حتی سیستم عصبی، زیر بارش این ذرات بهشتی قرار می گیرند که خود شما آن را تولید کردید.

اگر از کسی بیزار و متنفر باشید نیز ذرات و امواج کسالت و تنفر، نخست بر خود شما می‌بارد و سپس در ضمیرتان رسوب می‌کند.

با توجه به این واقعیت، ضمیر ناخودآگاه کسی که دعا و نفرین می کند، نمیتواند تشخیص دهد که این محصولات شفا بخش و یا مسموم کننده متعلق به فرد دیگریست و باید به سوی او صادر شود بلکه در این شرایط، ضمیر ناخودآگاه، آن محصولات را ابتدا خودش جذب می کند.

همیشه به یاد داشته باشید آبی که در رودخانه جاریست، نخست بستر خود را تر و سرشار از ذات خویش میکند و در نهایت به دریا میرسد

برای همدیگر دعای خیر و برکت کنیم...

👤 فلورانس اسکاول‌شین

انسان بدرستی همان میشود که به آن فکر میکند.   

درسته حتی تو چهره ادماهم تاثیر داره

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

عزیزم دعا و نفرین که تاثیر خودش رو داره 

ولی این جملات و این کتاب ظاهراً مستند نیست یکی از دوستان من خیلی دنبال این چیزا بود و این کتاب رو هم داشت

نظرس عوض شد انگار سر کاری و الکی بوده 

ضمنا اینا مربوط به عرفان حلقه میشه 

اگه تمایل داشتید «خطرات عرفان حلقه» رو سرچ کنید

عزیزم دعا و نفرین که تاثیر خودش رو داره  ولی این جملات و این کتاب ظاهراً مستند نیست یکی از دوس ...

بله حرفتون  متین، اما یه چیزایی با عقل و تعقل خودمون میتونیم بفهمیم درسته یا نه...

انسان بدرستی همان میشود که به آن فکر میکند.