2733
2739
عنوان

تنهام کسیو ندارم :)

73 بازدید | 10 پست

خانوادم که گرد زندگی خودشونن. با فامیلا هم که نمیسازم. امروز هم آخرین دوستم ترکم کرد. سعی میکنم خودمو با درس مشغول کنم ولی نمیشه، هرچی باشه یه آدم باید یه تفریح و سرگرمی هم داشته باشه. نه بلدم وارد اجتماع بشم نه بلدم فردی اجتماعی باشم که بتونه راحت صحبت کنه...

منم مث تو:"

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠    ♡ARMY♡♬   فوتبالی ام ღ☆☆love love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
منم اینجوری بودم ولی وقتی دیدم هیچ کدومشون به هیچ دردی نمیخورن همشونو ترک کردم💔🥲

نمیشه،تو ی خونه زندگی میکنیم،اونا باهم اوکین،همش میگن اگه تو نبودی این هم هدعوا نداشتیم،هرچی میشه تو خونه مقصر منم 

خییلی دلم میگیره ، چون من مث بقیه خواهرام نیستم ،حوصله کاراشونم ندارم

زیاد باهام خوب نیستن :(((((((((

2738
نمیشه،تو ی خونه زندگی میکنیم،اونا باهم اوکین،همش میگن اگه تو نبودی این هم هدعوا نداشتیم،هرچی میشه تو ...

خب منم با خانوادم تو یه خونخ زندگی می‌کنم ولی هر ترک کردی منظور بر‌ این نمیشه که از کنارشون بذاری و بری... از لحاظ روحی ووعاطفی ترکشون کردم خودمو داخل اتاق یا تو خیابون تنهایی سرگرم می‌کنم (البته اگر بغصی مردای مزاحم بذارن خوش باشم تو خیابون) من تک فرزندم و بابامو از دست دادم. مامانم رفت و ازدواج کرد و من با همشون مشکل دارم. برای مدتی رفتم پیش مادرِ مادرم موندم اما اونم بخاطر مشکلی قلبی که داشت اونم چند ماه پیش فوت کرد