2752
2734
عنوان

داستان زندگیم😞😭

| مشاهده متن کامل بحث + 582 بازدید | 48 پست
الان ۱۵ سالمه و هیچوقت فراموش نمیکنم ک باهام چیکار کردن حتی الآنم بازم تیکه میندازن و اذیتم میکنن حا ...

کمک مامانت بده 

چه میدونم .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا برای همین عمو ها به مامانم میگفتم طلاق بگیر چون میخواستن خونه رو صاحب بشن

من که یادم نمیاد ولی میگن پدرم اعتیاد داشته و به فکر خونه زندگی نبوده ولی از وقتی من یادمه آدم بفکر و بسیار مهربونی نسبت به همسر و فرزند بود طوری که زبانزد همه فامیل و آشنا و غریبه بود. ولی خب اون دورانم داشته

اگرخانواده داری یعنی توهمه چیزداری
2731
خیلی ناراحت شدم 🥺 شما ها طرف مامانتون بگیرین و ازش دفاع کنین ب خودش هم هی مکرر بگین ک سکوت نکن ما ...

مامانم نمیزاره جوابشونو بدم و خودش هم سکوت می‌کنه و الان آنقدر عصبی شده ک حتی منم نمیتونم یه ذره باهاش صحبت کنم مامانم الان با منم بد رفتاری می‌کنه البته تقصیر خودش نیس بخاطر گذشته اینطوری شده 

مامانم نمیزاره جوابشونو بدم و خودش هم سکوت می‌کنه و الان آنقدر عصبی شده ک حتی منم نمیتونم یه ذره باه ...

همین کارا رو کرده اینقدر پررو شدن🥲🥲

از سال دیگ فک کنم میری دهم رو امتحانات خیلی حساس باش و کلی براشون تلاش کن ک پایان ترم معدلت بالای ۱۹ بشه  ایشالا بری دانشگاه ی رشته عالی .....اونا از حسودی سکته میکنن....هر وقت هم برا درس کم آوردی یاد حرفاشون بیوفته و با موفقیتت ازشون انتقام بگیر 

شیر زن هستن خدا حفظشون کنه 

سلامت باشین ❤

چه میدونم .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .

دختر قشنگم کامل خوندم

خیلی درد و رنج کشیدی هم خودت هم مادرت

الان وقت غصه گذشته خوردن نیست

الان فقط باید تلاش کنی خودت رو بالا بکشی و موفق بشی

خیلی خیلی موفق 

مهمترین کاری که باید الان بکنی تمرکز روی درس و مشقت هست

تمام مسائل جانبی رو بذارکنار فقط تلاش کن که آینده روشنی برای خودت و مادرت بسازی

دختر قشنگم کامل خوندم خیلی درد و رنج کشیدی هم خودت هم مادرت الان وقت غصه گذشته خوردن نیست الان فق ...

تمام مشکلات روحی که برات به وجود آمده را درمان کن تا بیشتر از این آزارت نده

اگر میتونی برو مشاوره اگر نه هم کتاب های روانشناسی مربوط به مشکل خودت توی نت پیدا کن بخون به خودت کمک کن گلم حیف تو هست که پژمرده بشی

تمام مشکلات روحی که برات به وجود آمده را درمان کن تا بیشتر از این آزارت نده اگر میتونی برو مشاوره ا ...

همین جور که الان توی نینی سایت تعریف کردی بشین جلو آینه و از دردهاست بگو اوایل سخنت میشه گریه میکنی ولی کمکم برات بی ارزش میشه با خودت میشه گذشته گذشته باید فکر آینده باشم به این میگن خنثی سازی خاطرات آزار دهنده

همین جور که الان توی نینی سایت تعریف کردی بشین جلو آینه و از دردهاست بگو اوایل سخنت میشه گریه میکنی ...

توی نت بزن در مورد خنثی سازی مطالب خوبی میاد روی خودت کار کن

تو باید پیشرفت کنی تا جبران همه سختی ها و غم ها بشه

همین کارا رو کرده اینقدر پررو شدن🥲🥲 از سال دیگ فک کنم میری دهم رو امتحانات خیلی حساس باش و کلی بر ...

دقیقا می‌خوام همین کارو کنم و اینکه ممنون از اینکه امید میدی بهم❤️❤️

2706