2733
2734
عنوان

همسایه مادر شوهرم

339 بازدید | 15 پست

یه پیر زنه و دخترش 

امشب شوهرم اینا با باباش تو حیاط کباب درست کردن برا بقیه همسایه ها نزدیک بردیم اینا رو چون دوست مادر شوهرم بود و تنهایی زندگی میکردن دعوت کردیم بیان پیش ما 

دخترش خوب بود خوشگل بود 

پیر زنه تا شوهرمو دید گریه کرد گفت عروسیت منو دعوت نکردی 😑 زن گرفتی مارو یادت رفت زنت حامله است و نگفتی 

از دستت ناراحتم 

همیشه علیرضا رو خیلی دوست داشتم، قسمت ما نشدی 

خوشبخت باشی پسرم مثل بچه خودم دوستت داشتم پسر عاقلی بودی از همون قدیم وقتی مامانت گفت رفتی خواستگاری دلم شکست از دستت همیشه دلم میخواست بهترین دختر دنیا قسمت تو بشه زنتو نمیشناسم درست به حق همین سفره خوشبخت باشی باهاش 

ی پیر زن پیر فرض کنید اینجوری بگه مادر شوهرم گفت  هرچی خیره حاج خانم 

واقعا نفهمیدم چی بگم اون موقع :))) 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید بچه ها محضر عقد شبا هم بازه؟ منظورم اینه شب محضر بازه بریم عقد کنیم؟

الان؟ شبه شهادته که 

تایم کارشون رو نمی دونم 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2731
2738
نمیدونم احساس کردم میخاسته دخترشو بده شوهرت  یا شوهرت رفته بوده برا دخترش کارشون انجام نگرفته& ...

شایدم از بچگی شوهرمو دوست داشته مثل بچه خودش همسایه خیلی قدیمی اند

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
تی بابا نظر داشتن بهش که دخترشون و بگیره ،کاش با دختره روبروش نمیکردی دل مردا عحیبه یهو نلرزه.

😂😂😂😂 چقد مشکوک مهم نیست بابااا

شاید  آخه پیر زنا چرا نمیتونن بفهمن هر حرفی زدنش درست نیست

دقیقا این پیر زنا تا حالا چند بار با حرفاشون منو ناراحتت کردن😃

دقیقا این پیر زنا تا حالا چند بار با حرفاشون منو ناراحتت کردن😃

از بس ک پیر میشن زهراگین میشن 

مامان بزرگ منو ندییدی ی خرفایی بهت میزنه ک آدم تنش یخ می‌کنه 

ولی نباید به حرفشون اهمیت داد

2706