2733
2734
بنظرم نی نی سایت از این تاپیک ها خیلی نیاز داره 

کاش پربازدید میشد ...

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️
۱_ورزش کردن ۲_حداالامکان کار خونه روانجام ندادن وسپردن به یکی دگ اخه به۴۰نرسیدی دیسک گردن وکمرهزارت ...

بنظرم هر زنی باید تنهایی رو یاد بگیره چ بدون بچه چ بدون شوهر چ بدون مادر و پدر... بله اینجا میگی بگو شوهرت کمکت کنه کار خونه میگه واه شوهرم دست ب ظرف نمیزنه خب این زن با کار خونه صدبرابر بدتر از کار بیرون فرسوده میشع بدون هیچ مزدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا من نمی‌فهمم مثلا شوهره میگه برو خونه مامانم کار کن بزور اینام میگن چشم خب بگو نمیرم بگو زوره ق ...

ببین نینی سایت بی مختوا و زن ستیز ترین سایته. ب زنه کفتم خب نرو میره. میگه. نمیتونم خرن ببین میکم دست بکن تو حیب خودت. طلاقت از شوهر بدت بگیر میکه نه

مظلومه ک ظالم به وجود میاد    خانمها ب خودتون بد نکنید جلوی بت هایی ک ساختید چ مادر چ پدر چ مادرشوهر وایسی.اینا بی احترامی نیست اینا گرفتن حقه. آگاه کردن بقیه و ایجاد حریم خصوصی برای خودمون هست عزت نفس مهم ترین دارایی انسان هست   پول مهم هست اما اولویت نیست. پس بخاطر پول ازدواج نکنید چون 3 سال اولش خوبه بعد اخلاق طرف تغییر میکنه.    کتاب بخونید بیخودی ناز شوهر رو نکشید محبت بی جا نکنید  حرف مردم مهم نباشه حاضر جواب باشید و تمرین کنید ک بلد بشید  با فیلم دیدن   خدارو باور کنید هرکس تقاص کاراشو میده اگه بعد ی سال نده بعد 10 سال میده صبر خدا 40 ساله   زود از کوره درنرید. سیاست ب معنی بد بختی زن نیست   زن باسیاست   خودشو بخاطر هرکس عوض نمیکنه  خود شیرین نیست    حسودی کردن ینی قبول کردن بی عرضگی خود.  کسی خاست دستتون بندازه دستش بندازید تا یاد بگیره شوخی با شما یعنی چی   راز دل ب هیچکس نگید 
کاش پربازدید میشد ...

اینجا اینطور تاپیکها پربازدید نمیشه چون همه دنبال جنجالن بیشتر تا یادگرفتن

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2731

ببین گلممم 

از خود گذشتگی   های بسیار مفهومش در زندگی مشترک فرق داره 

انچه  شما در یک جزیان حتی اردوی چند روزه در ذهن  شما باقی می مونه 

همین  هست که کسی دست  شما را در ثحنه  های سخت می گیره 

همین که همه با هم غذا می خوردند 

همین که اگر کسی افتاد در اب نجاتش می دهند 

همین که از لباس خودشون به فرد می دهند 

پس ما وقتی در یک تیم گروهی هم هستیم 

نمی توانیم فقط به خواسته  های خودمون فکر کنیم 

اینجا اینطور تاپیکها پربازدید نمیشه چون همه دنبال جنجالن بیشتر تا یادگرفتن

متاسفانه حرف تون درسته ...

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️
ببین گلممم  از خود گذشتگی   های بسیار مفهومش در زندگی مشترک فرق داره  انچه  شم ...

اون اره. ولی زیادیشم خوب نی

مظلومه ک ظالم به وجود میاد    خانمها ب خودتون بد نکنید جلوی بت هایی ک ساختید چ مادر چ پدر چ مادرشوهر وایسی.اینا بی احترامی نیست اینا گرفتن حقه. آگاه کردن بقیه و ایجاد حریم خصوصی برای خودمون هست عزت نفس مهم ترین دارایی انسان هست   پول مهم هست اما اولویت نیست. پس بخاطر پول ازدواج نکنید چون 3 سال اولش خوبه بعد اخلاق طرف تغییر میکنه.    کتاب بخونید بیخودی ناز شوهر رو نکشید محبت بی جا نکنید  حرف مردم مهم نباشه حاضر جواب باشید و تمرین کنید ک بلد بشید  با فیلم دیدن   خدارو باور کنید هرکس تقاص کاراشو میده اگه بعد ی سال نده بعد 10 سال میده صبر خدا 40 ساله   زود از کوره درنرید. سیاست ب معنی بد بختی زن نیست   زن باسیاست   خودشو بخاطر هرکس عوض نمیکنه  خود شیرین نیست    حسودی کردن ینی قبول کردن بی عرضگی خود.  کسی خاست دستتون بندازه دستش بندازید تا یاد بگیره شوخی با شما یعنی چی   راز دل ب هیچکس نگید 
عصر یه تاپیک بی ربط و بی معنی خوندم با عنوان مقابله با فمینیسمی و ... خدایی این تاپیک لازم بود تا سم ...

بنظر من ن این ور بوم ن اون ور بود ن زن ستیزی ن مرد ستیزی همه چیز مقابل برابر 

درسته 

اما اون تاپیک فاجعه بود احتمالا نخوندیش خوب شد زود همکاری کردن گزارش زدن تا اثری ازش نمونه 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
ببین گلممم  از خود گذشتگی   های بسیار مفهومش در زندگی مشترک فرق داره  انچه  شم ...

چرا ی نفر باید اینقدر از خودگذشتگی کنه یهو ب خودش بیاد ببینه پیر و پژمرده شده ی روز ب دل خودش زندگی نکرده هرچیزی اعتدال داره 

خیلی زود رنجم و صادقم بیرون پر از ادمای دورو و دروغگو هست مثل خودم کم میبینم 

منم مثل تو بدون ببین اینکه تو صادقی دلیل نمیشه باقی هم صادق باشن عزیز ترین فرد زندگیتم ممکنه بهت دروغ بگه 

استقلال اجتماعی روحی مالی فکری و...برا خانمها لازمه تا به عنوان یه همسر و شریک زندگی کنار یه مرد بایستن از عزت و اهمیت بیشتری هم پیش همسرشون برخوردارن.هم با توسری خور بودن مخالفم هم با فمنیست ها

2706