2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیشرفت را در چی میبینی؟ من اطرافم دیدم مالی پیشرفت کردن اما شخصبتی از خدا بیخبر شدن 

مالی 

همه که از خدا بیخبرن

کی از نظر شعور بالا رفته؟؟اکثرا بخیل و حسود 

2731

اونا تلاش میکنن هدف دارن شمام به جای شکایت از ناعدالتی تلاش کن ایشالا برات خوب پیش میاد  از آسمون که پول نمیباره خدا میگه از تو حرکت از من برکت 

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️
مالی  همه که از خدا بیخبرن کی از نظر شعور بالا رفته؟؟اکثرا بخیل و حسود

مالی ارزش نداره هر لحظه ممکنه بمیریم و هیچ چیزی با خودمون نمیبریم جز اعمالمون

من خودم مالی سال گذشته افت کردم اما شخصیتی به خدا نزدیکتر شدم با دنیا عوضش نمیکنم و حس عقب موندگی ندارم. بستگی به نگاه داره

شاید نتیجه تلاششونه شما هم همت کنید ان شالله موفق بشید

عزیزم خیلی خیلی همت کردیم 

حتی مالمون و بالا کشیدن

حالا حق ما بود مه مالمون رفته از جای دیگه برگرده 

اما میره تو جیب همون حروم خورا

اونا تلاش میکنن هدف دارن شمام به جای شکایت از ناعدالتی تلاش کن ایشالا برات خوب پیش میاد  از آسم ...

شما میدونی تلاش نکردیم؟؟ کردیم اما کو 

اگر نکرده بودیم چرا تاپیک بزنم

عزیزم خیلی خیلی همت کردیم   حتی مالمون و بالا کشیدن حالا حق ما بود مه مالمون رفته از جای ...

این اتفاقا برا همه پیش میاد 

انقد نعمت روی زمین هست که همه رو بی‌نیاز بشن از مادیات 

راه خودتونو پیدا کنید شک ندارم هرکس نتیجه تلاش هاش رو میبینه

شاهی که بر رعیت خود میکند ستم                                               مستی بود که میکند از ران خود کباب.  
شما میدونی تلاش نکردیم؟؟ کردیم اما کو  اگر نکرده بودیم چرا تاپیک بزنم

اره به تلاش نیست گاهی واقعا روزی تنگ میشه 

برای منم سال پیش همین بود امسال با امید از نو شروع کردم 

عزیزم دست از مقایسه بردار همه بالا پایین دارن تو زندگیشون فکر نکن همه در حال صعودن 

سال پیش یکی از اقواممون آنقدر پولدار شدن و زندگبشون روی روال بود امسال مرده فوت کرد و کلی برای بیماریش هزینه کردن و کل خانوادشون از هم پاشید 

شما میدونی تلاش نکردیم؟؟ کردیم اما کو  اگر نکرده بودیم چرا تاپیک بزنم

اصلا خودتو با کسی مقایسته نکن ،بعضیا ۱۰ سال طول میکشه تا به ثمره برسه تلاششون ، بعضی موقع ها هم هست آدم تلاش بیهوده میکنه یعنی هر چقدر تلاش کنه باز درجا میزنه پس شاید مسیر اشتباه باشه یا هدف اشتباهه 

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️
2706