2733
2734
عنوان

مادر شوهرم امشب موند خونمون و شوهرم منو ول کرده و رفته پیش اون خوابیده

| مشاهده متن کامل بحث + 3638 بازدید | 110 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شمام رختخوابتو بردار برو کنارشون ی شبه ناراحت نکن خودتو خواسته یاد بچگیش کنه

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱

منم خواهرام میان همگی جمع میشیم شوهرم میندازم یه اتاق دیگه خوب چی میشع

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
2731
مثه مرغ قدقد کردید رفتیدتوی لونه بخوابید مامان بزرگ منم قبلاکه توی روستابودن ساعت ۹خاموشی میزدن او ...

چقد بی شعوری تو  مزخرف

اسی گفت ک کمره مادرش درد میکرد جاشو پهن کرد 

آخرین پروانه ات هم مرد در قلبم , تو آزادی ....برو                   ترسناک فقط اتحاد ناگهانی قلب و مغز .....:)

من تازه دارم فکر میکنم شام چی درست کنم شما رفتین خوابیدین  البته اینو بگم که جمعه ها هیچیمون سرجاش نیست.صبونه 1نهار5شام هم شاید 11

خانم هستم .مشاور سلامت درطب سنتی وتشخیص بیماری ها ازروی عکس زبان.. و درمان انواع بیماریهای زنانه وزیبایی وپوست ومو و تناسب اندام.میتونم درهرزمینه درمانی کمکت کنم.... اللهم عجل لولیک الفرج. 
اگه من بودم شوهرمو جر میدادم به قران شوهرم فقط مامانشو برده دکتر سکته داره دست میده بهم

خدا شفات بده

آخرین پروانه ات هم مرد در قلبم , تو آزادی ....برو                   ترسناک فقط اتحاد ناگهانی قلب و مغز .....:)
2706