2733
2734

ما ی گربه داریم 

همیشه شبا میبریمش تو کوچه پیاده روییییییی 

بعد همسایمون دم در داشتن کباب درست میکردن 

رفته خودشو انداخته رو زمین مالوندع به اسفالت چپکی با لبخند نگاهشون میکرد😑😑😑💔

اوناهم قربون صدقش رفتن ی تیکه جوجه دادن بهش اقا تو خونه ناز میکنه گوشت دهن نمیزنه مال اینارو با ولع میخورد😑💔خدایا منو بخور تا دیروز تو محل میو میکشید ک جفت میخواممممممممممممم 

من با این چیکار کنم 😂💔

الانم نشسته با حسرت اونارو نگاه میکنه به خدا همین الان گوشت چرخ کرده دادیم بهشااااااا

غذای مخصوصم داره اقا 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خسته از زندگی! ی چیزی میگم خوب گوش کن هیجوقت کم توقع نباش در برابر همسرت یا هرکس دیگه هرچی کم توقع تر باشی ادماپرو تر میشن هرچی دلسوز تر باشی ادما ظالم تر میشن توی این دنیا فقط اوناییی بردن ک پرو هستن ظالمن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خام دوس نداره بپز بده بخوره😅

😂💔میدم فایده نداره ک چشم گشنه بازیاش تموم نداره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خسته از زندگی! ی چیزی میگم خوب گوش کن هیجوقت کم توقع نباش در برابر همسرت یا هرکس دیگه هرچی کم توقع تر باشی ادماپرو تر میشن هرچی دلسوز تر باشی ادما ظالم تر میشن توی این دنیا فقط اوناییی بردن ک پرو هستن ظالمن 
حالاگفتم ببین چی شده گربه هاکلابی چشم وروهستن 

نخیرم بچم هول شد یکم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گوشت رو‌بدید فقرا

وا😐چه ربطی به فقرا داشت؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم امشب اولین بار بهش دادم چون بچه بود نمیتونست...چنان حمله کرد ترسیدم خفه شه از پیشش گرفتم کم کم د ...

اخیییی 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706