2733
2739

بیاد خواستگاریتون و باهم لزدواج کنید😍؟

تروخدا نخندین بهم 

تو داشنکدمون یه پسری یه مدت بود که من ازش خوشم میومد ، یه حسی بهش داشتم ، اونم یه جوری نگاه میکرد ، یا نمیدونم شایدم من چون همچین حسی داشتم الکی توهم میزدم 

اینم بگم هیچییییییی بین ما نبوده 

مثلا تصور می‌کردم که باهم ازدواج کردیم و عاشق همیم و این حرفا😅 دخترایی که تجربشو داشتن میدونن چی میگم 

بعد یه مدت دیگه تو داشنکدمون نبود ، ولی تو داشنگاه هست 

حالا چند وقت پیشا بعد تقریبا یکی دو سال اتفاقی دیدمش تا چشمم به چشمش افتاد اصن یه حالی شدم 

خودمم میدونم این حسم الکیه و مالِ اقتضای سنیمه 

منم فراموشش کرده بودم و الانم فراموشش کردم 

ولی خب یه حس عذاب وجدان دارم 

حس میکنم اینطوری دلرم به همسر آیندم خیانت میکنم 🥲😐 

نمیدونم چقد درکم میکنید ولی من به درست یا غلط عذاب وجدان میگیرم 

حالا جدای از اینا ،ایکاش اگه به صلاحمه  همه ی این تصوراتم درست باشه و واقعا به اون چیزی که میخوام برسم😍😍😁

شماها چیکار میکنید تو این وضعیت ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

برا من ک توی این کشور نیست 

منم مسخره نکنید چندین ساله فهمیدم دوستش دارم هر دقیقه زیر نظر میگیرمش چی میزاره چی نمیزاره با کی داره حرف میزنه 

ناراحتم خنده هاشو نگاه میکنم بعدم میفهمم که امکان نداره ببینمش یا ازم خوشش بیاد 

امید وارم اینطوری براتون پیش نیاد 

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......  
برا من ک توی این کشور نیست  منم مسخره نکنیم چندین ساله فهمیدم دوستش دارم هر دقیقه زیر نظر میگی ...

چقد سخت عزیزم 

امیدوارم اون روزی برسه که به آرزوی قشنگت رسیدی

2738