2733
2734
عنوان

با دلیل بگین کار من گناهه یا ن

350 بازدید | 38 پست

من کاملا مطمئنم شخصی برام دعا جدائی گرفت و شدم     منم اینکارو بکنم گناهه  دوساله د این وسوسه   تو وجودمه      اعتقادی هم ندارم  خدا تقاص میگیره  الان این کار من گناهش چیه  مگه نمیگن  چشم درمقابل چشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چشم در مقابل چشم و اگه همه بخوان انجام بدن دنیا سنگ رو سنگش بند نمیشه من بدم میاد به شخصه زندگی کسی و خراب کنم کاری، به کارما ندارم اصلا دلت میگیره اینکار و بکنی

گاهی دوست دارم برگردم به عقب و بغلت کنم کاش هیچوقت اون شب کذایی نبود چیکار کنم بدون نبودت عمه 🖤😭میدونی مامانت داغونه میدونی من تنها شدم میدونی رفیقم بودی رامینم کجایی عمه💔میشه براش فاتحه بخونین و صلوات بفرستبن

آره گناهه چون حتی اگه ۱۰۰ درصد هم مطمئن باشی اون اینکارو کرده و حتی اگه شما زن و شوهر هیچ مشکل دیگه ای نداشتین که بعیده،بازم شما این کار رو بکنی برای تلافی اون شخص زندگی همسرش هم خراب کردی . حداقل در برابر اون یه نفر ظلم کردی . 

2706