2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ضمنا چرا روت نشه؟! اون روش شده از شماها کمک بخواد حالا تو روت نمیشه ازش کمک بخوای ، یعنی فقط باید اون کمک بخواد ؟! یاد اون شعره افتادم :

چنین می‌نوشتند به خطی درشت

گهی زین به پشت و گهی زین به پشت!🤣🤣

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
2742
نمیدونم شمامیگین برم پیشش بهش بگم میخوام سرکاربرم یه کاری برام انجام بده

صددرصد 👍. پس اینهمه زحمت کشیدی که چی بشه؟

البته من از رانت و پارتی و این چیزا متنفرم اما در جایی که همه رعایت کنن نه اینکه فقط من رعایت کنم!

پس بی‌خیال و مثل یه بابک زنجانی برو ازش کار بخواه! (البته این شوخی بودااا 😅☺️)

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
ضمنا چرا روت نشه؟! اون روش شده از شماها کمک بخواد حالا تو روت نمیشه ازش کمک بخوای ، یعنی فقط باید او ...

خداکنه ولی خجالت میکشم بادوتابچه کوچیک یک ماه توجلسه هادنبالشون بودم حالااگه کمک نکنه آبروم پیش شوهرم میره

خداکنه ولی خجالت میکشم بادوتابچه کوچیک یک ماه توجلسه هادنبالشون بودم حالااگه کمک نکنه آبروم پیش شوهر ...

اصلنم اینجوری نیست و آبروتم نمیره! اونم پهلوی کسی که همسر و شریک زندگیته! 

آخه مگه آبروی کسی بخاطر این مسائل میره؟ می‌دونم فک می‌کنی آقای همسر میگن : بفرما ! یک ماه خودتو کشتی که این بره مجلس! هیچ کاری‌ام برات نکرد!☺️

اما نترس! نمیگه! یعنی اگه مرد خوب و بادرکی باشه نمیگه! می‌دونه که کنترل خیلی چیزا دست ما نیست.

تو هم هرکاری کردی برا زندگیتون بوده و می‌خواستی به زندگیتون کمک کنی و یه باری رو از رو دوش شوهرت برداری! به نظرم فقط بخاطر همین تلاشی که کردی باید ازت تشکر کنه!

نگران نباش لطفاً 🙏 

2740