2733
2734
عنوان

تو ماشین شوهرم سیگار پیدا کردم .

166 بازدید | 29 پست

خیلی حالم بهم ریخته که چرا قایمکی داره میکشه خودش میدونست متنفرم از سیگار خواهشا اونایی که با سیگار مشکل ندارن نیان نظر بدن .بهم راهکار بدین انقد بحث کردیم که اعتراف کرد که میکشه .میخوام طلاق بگیرم متنفرم از این جور مردا من بهش اعتماد داشتم بحث سیگار اینطرف اعتمادم از بین رفته‌.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عاقلانه ترین کار این بود که ب روش نمیاوردی تا همیشه قایمکی و کمتر بکشه

الان عادی میشه براش و علنا جلو روت میکشه

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
منم موافق سیگار نیستم عزیزم . ولی اینو بدون  وقتی آنقدر بی منطق راجع چیزی سخت گیری می‌کنی , من ...

حرفت طلا هزار لایک ‌  چون سخت گیرن بعضیا مجبورن مردها.  پنهان کنن چیزای  ریز. رو حتی

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   
نه بخاطر اعتمادی که دیگه بهش ندارم.زندگی که اعتمادی درش  نیست به چه دردی میخوره .

ببین چی باعث پنهان کاری شده .

آدما وقتی چیزی ازشون پنهان میشه ، اونو باید در خودشون جستجو کنن.

شما هم زیادی شلوغش نکن عزیزم .

چون موافق سیگار نیستی ، داری بزرگنمایی می‌کنی .

⁦♥️⁩⁦♥️⁩
2706