2733
2734
عنوان

یادتونه تاپیک زدم گفتم شوهرم یدونه شاخه گل اورد ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2134 بازدید | 53 پست
حالا چیشده مردم بهانه برای دعوا و قهر ندارن ب چه چیزایی گیر میدن. خوشا ب حال دغدغتون. همون ی شاخه گل ...

بعدم ما تازه چهار ماه عقد کردیم از الان اینجوریه وای به حال ده سال دیگه 

افتتاحیه نمایشگاهم بود همه برام سبد و دسته گل آوردن  آقا برام یه شاخه گل آورده  بهش گفتم ...

همین ک ب فکرت بوده و برات گل خریده کافیه دیگه 

بنظرم اون موضوع گذشته الکی نه خودتو ناراحت کن نه اون بنده خدارو 

خیلیا تو حسرت همون یه شاخه گل موندن 

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

همین ک ب فکرت بوده و برات گل خریده کافیه دیگه  بنظرم اون موضوع گذشته الکی نه خودتو ناراحت کن ن ...

ب فکرم بوده ؟خسته نباشه  از دو هفته پیش خبرذداره و دعوتش کردم 

اون گل نیاره کی بیاره ؟ناسلامتی شوهرمه تازه عقد کردیم همین شماها به کمتر از تاج گل راضی نمیشین به من اینجوری میگین

2731
ب فکرم بوده ؟خسته نباشه  از دو هفته پیش خبرذداره و دعوتش کردم  اون گل نیاره کی بیاره ؟ناس ...

عزیز من هر کسی تو زندگیش یه دغدغه ای داره ولی خب تو زیادی داری سختش میکنی حالا همسرتون شاید نمیدونسته باید گل بزرگ بگیره شما یه بار بهش گفتی یاد میگیره دفعه بعد اینکارو نکنه نباید انقد خودتو ناراحت کنی و بحث و کش بدی ک بحث بیشتر بشه 

دلخوری های بزرگ از همین بحث های کوچیک ب وجود میاد 

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چیشدع ؟وقتی دختر ۱۶ ساله برام دسته گل آورده جلوش نامزد من بهم یه شاخه گل میده آبروم رفت  همه ب ...

خب دیگه پس ادامه بدین تاکار ب جاهای باریک بکشه سر هیچ و پوچ. الانمک مشکلتونو بهش نمیگین. نردا تا بهشون ناراحتیتونو نگید هیچی نمیفهمن. ب جای  اینکارا باهاش صحیت کنین ک ناراحتیتون برای چیه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
آونسری گفت بسته بوده من چمیدونستم دروغ میگه  کنار اومدم ولی حق ندارع بهم بگه پرو شدی من هنوز ن ...

دیگه بدتر کسیکه برنامه خواستگاری داره از چند روز جلوتر سفارش میده

حالا اینا یا از اونا هستن که گل براشون اهمیت نداره و هزینه بیخودی میدونن

یا خسیسه واقعا که باید تو چیزای دیگه هم نشون میداد خودشو

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیز من هر کسی تو زندگیش یه دغدغه ای داره ولی خب تو زیادی داری سختش میکنی حالا همسرتون شاید نمیدونست ...

می‌دونه خوبم می‌دونه 

دفعه دیگه ؟بعد چهار سال نمایشگاه زدم از کجا معلوم دفعه دیگه باز می بزنم یا اصلا بزنم یا ن

خب دیگه پس ادامه بدین تاکار ب جاهای باریک بکشه سر هیچ و پوچ. الانمک مشکلتونو بهش نمیگین. نردا تا بهش ...

خب دیشب بهش گفتم دیگه توی چت اسکرین هم گذاشتم اینجا همش توجیه کرد بعد من گفتم ببخش انقد پرتوقعم اونم گفت ببخشید تقصیر من بود 

ولی سریع جمعش کرد من هنوز دلم صاف نشده 

خودش سر چیزای کوچیک همش کش میده بحث و اونوقت مسئله به این مهمی و خودش میگه چرا سردی توقع داره ناراحت هم نباشم 

@khorshidmah   امروز میریم بیرون چی بگم بهش چون میدونم باز میگه چرا سردی و باید تنبیه بشی 😐

چند سالتونه؟

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
😐چطور 

که میخواد تنبیهت کنه

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
نمی‌دونم ولی هر موقع ناراحت میشه یا چیزی به میلش نیس اینجوری میگه ولی عملی نمیکنه ک  من ۲۷ اون ...

به نظرم حق داری ناراحت باشی و اگر واقعا قصدش خسیسی نباشه ، حتما با یه دسته گل بزرگ میاد واسه اشتی 

2706