2752
2734
عنوان

یادتونه تاپیک زدم گفتم شوهرم یدونه شاخه گل اورد ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2159 بازدید | 53 پست
کاری به اینکه چیزی بگم یا نه ندارم  الان اون طلبکار شده میگه چرا سرد جواب میدی من چی بگم بهش ه ...

اسی انقدر از گل مصنوعی بدم میاد انقدر بدم میاد که نگو بگو تو چکار به موندنش داری گل طبیعی پر از عشقه 

روز معلم همسر همکارم یه دسته گل خیلی خوشگل آورد مدرسه برای خانومش انقدر حسرت خوردم که انقدر خوب تربیت شده که به روح لطیف خانومش بها میده

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

@khorshidmah   امروز میریم بیرون چی بگم بهش چون میدونم باز میگه چرا سردی و باید تنبیه بشی 😐

تنبیه؟؟؟؟ 😐 

من قبلاً هم گفتم که بشین جدی به زندگی و آینده ت فکر کن. 

تجربه 12 سال زندگی مشترک دارم

با این ادم راه سختی در پیش داری 

سومین کاربریم هست! 😑 ✌️کاربری دست دونفره، سیم کارت نداریم دیگه 😐
خب دیگه پس ادامه بدین تاکار ب جاهای باریک بکشه سر هیچ و پوچ. الانمک مشکلتونو بهش نمیگین. نردا تا بهش ...

بابا اینا مشکلشون فقط گل نیست

برید ده بیست تا تاپیک شو بخونین بعد... 

کلا شوهرش خسیسه

سومین کاربریم هست! 😑 ✌️کاربری دست دونفره، سیم کارت نداریم دیگه 😐