2752
2734
مبارکتون باشه

ممنون گلم چهارساله پیش خریدیم😃

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره با طلا ارزش پولتون حفظ میشه ولی لامصب خیلی گرون شد 🤕

اره🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

قشنگترین نصیحت زندگی رو عمم بهم کرد:                                که گفت یه جور زندگی کن که من فـوش نخورم😐😂
2731

ماشین ساندرو عالیه

ظرفشویی خوبه

پرینتر برای کاربرگ های دخترم

فقط 40 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست برای💃کاهش وزنه💃. 3خرداد 1403، 88 کیلو  ، هدف نهایی 1فروردین 1404، 70 کیلو. پیش به سوی موفقیت با ماهی دو کیلو کاهش وزن! 

اول از همه خونه مون که خیلی دوستش دارم، پارسال ماشین الکتریکی خریدم که عالیه، جارو شارژی دایسون خریدم عصای دستمه، سشوار دایسون خریدم عالیه و راحت، ماشین لباسشویی، خشک کن، و از همه بهتر ایرفرایر که زندگی رو برام عوض کرد 🤪🤪

کاش پر بازدید بشه  به نظرم تاپیک مفیدیه

منم خیلی دوست دارم نظرای بیشتری بخونم چون برای منم بشخصه خیلی  مفیده ولی متاسفانه زیادیا نمیان🥴

قشنگترین نصیحت زندگی رو عمم بهم کرد:                                که گفت یه جور زندگی کن که من فـوش نخورم😐😂

آهان یه چیز دیگه

من اهل تجملات و آرایشگاه نیستم

عوضش همه پولامو میدم برا سلامت دندان

فقط 40 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست برای💃کاهش وزنه💃. 3خرداد 1403، 88 کیلو  ، هدف نهایی 1فروردین 1404، 70 کیلو. پیش به سوی موفقیت با ماهی دو کیلو کاهش وزن! 
اول از همه خونه مون که خیلی دوستش دارم، پارسال ماشین الکتریکی خریدم که عالیه، جارو شارژی دایسون خرید ...

جارو شارژی رو چه قیمت خریدین؟

2706