2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دوبار انتقال دادم منفی شد،ازمایش چی

من قبل ای وی اف دوبار سقط مکرر داشتم دکتر ازمایش گرفت گفت انعقاد خون داری الان ده روزه انتقال جنین دادم اولین بارم امیدوارم داروهاوامپولابچه رو نگه داره.

دکتر ب من گفت تو ای وی اف درصد موفق کلا ۲۰تا۳۰درصد

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
من قبل ای وی اف دوبار سقط مکرر داشتم دکتر ازمایش گرفت گفت انعقاد خون داری الان ده روزه انتقال جنین د ...

عزیزم انشاالله ب حق فاطمه ی زهرا دامنت سبز بشه و انتقالت موفقیت امیز باشه،شما استراحت مطلقید و اینکه پیش چ دکتری انتقال دادی اگ دوس داشتی بگو گلم

برای حل مشکلاتم صلوات بفرستین....ممنونم
عزیزم انشاالله ب حق فاطمه ی زهرا دامنت سبز بشه و انتقالت موفقیت امیز باشه،شما استراحت مطلقید و اینکه ...

ممنون عزیزم همچنین.ن استراحت مطلق نیستم اتفاقا برعکس چون انعقاد خون دارم باید کارای روزانمو انجام بدم فعالیت داشته باشم ک خون ب رحم و جنین برسه.

من تهران بیمارستان ارش خانوم دکتر اشرف معینی کارش عالی هرکی رفته راضی بوده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون عزیزم همچنین.ن استراحت مطلق نیستم اتفاقا برعکس چون انعقاد خون دارم باید کارای روزانمو انجام بد ...

شما ساکن تهرانین؟اخه من از شهرستان میرفتم اصفهان میگم مسافت طولانی تو ماشین شاید ضرر داشته ک انتقالم منفی میشد

شما ساکن تهرانین؟اخه من از شهرستان میرفتم اصفهان میگم مسافت طولانی تو ماشین شاید ضرر داشته ک انتقالم ...

اره عزیزم تهرانم.ن من از دکتر پرسیدم ربطی ب مسافت طولانی نداره.خب اگه چشمت ترسیده واسه ی شب مسافرخونه بگیرین ک شب حسابی استراحت کنی فرداش برید خونتون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام گلم نورمحمدی هستم مشاور ومدرس طب سنتی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم.... سقط هات معمولا تو چندهفته ...

اصن نمیگیره انتقالم

اره عزیزم تهرانم.ن من از دکتر پرسیدم ربطی ب مسافت طولانی نداره.خب اگه چشمت ترسیده واسه ی شب مسافرخون ...

نظرت راجع ب دکتر مهرنوش امیری چیه توی اینستا میبینم ک خیلیا پیشش نتیجه گرفتن

سلام گلم نورمحمدی هستم مشاور ومدرس طب سنتی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم.... سقط هات معمولا تو چندهفته ...

ببخشید عزیزم میگم با طب سنتی میشه تعداد تخمکها را زیاد کرد اخه من ذخیره تخمدان خیلی کمه دکتر گفته باید جنین اهدایی بگیرم اما شوهرم قبول نمیکنه لوله هامم مشکل داره

رضا،لنا کاش بودید با وجود شما چه دنیای قشنگی میشد حیف که دیگه ندارمتون.
2706