2733
2739
عنوان

به نظرتون مو این همه مهمه ؟؟؟؟؟

126 بازدید | 11 پست

واقعا میریختن سرشون خیلی گریه میکردم روز به روز بدتر میشن ( به خاطر افسردگی و اضطراب)

دیشب از بس ناراحت بودم رفتم قیچی رو برداشتم و همرو زدم 

بازم میریزن 

ولی ازشون متنفرم 

دیگه برام اهمیتی ندارن کی میخواد موهای من و ببین بریزن برن به درک

یعنی این همه مهمه که آنقدر حرص بکشم سرش

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه مهم نیس منم کلی حرص بعد رفتم یه مدل پسرونه زدم هم خودم خیلی خوشم اومد هم اونایی که تو آرایشگاه بودن هم دوست و اشنا خیلی گفتن که چد موی کوتاه بهت میاد

حرص استرس رو بزار کنار به تغذیه ات اهمیت بده شامپو گیاهی سبغ هم امتحان کن

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
2731
نه مهم نیس منم کلی حرص بعد رفتم یه مدل پسرونه زدم هم خودم خیلی خوشم اومد هم اونایی که تو آرایشگاه بو ...

تو زدی شامپو رو

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
تو زدی شامپو رو

عاره من شدیدا موهام میریخت حتی بعد از کوتاه کردن 

همه خونه مو بود حمام دسشویی آشپزخونه اتاقم

اینو زدم خیلی کم شده 

البته بعضی ها گفتن بهشون نساخته منم اولش شک داشتم بخرم به عطاری گفتم نزنم همین چارتا شوید هم بریزه کچل بشم

بش گفتم خدمات پس از فروش هم دارین؟

گفت یعنی چی؟😁

گفتم مثلا کلاه گیس😂

گفت نترس خیالت راحت به اونجا نمیرسه 

خدا رو شکر واسه من جواب داد

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
عاره من شدیدا موهام میریخت حتی بعد از کوتاه کردن  همه خونه مو بود حمام دسشویی آشپزخونه اتاقم ...

دوشنبه میرم دکتر دعا کن خوب شن موهام 

دوشنبه میرم دکتر دعا کن خوب شن موهام 

انشاله خوب میشه 

پسرونه کوتاه کن که نخوای ببندی هی کشیده بشن بیشتر بریزن 

2738
انشاله خوب میشه  پسرونه کوتاه کن که نخوای ببندی هی کشیده بشن بیشتر بریزن

به نظرت خیلی بده

به نظرت خیلی بده

چی؟

کوتاه کردن؟

نه اتفاقا خیلی هم خوبه من الان یکم بلند شدن دلم میخواد برم باز کوتاه کنم 

الان خیلی از دخترا پسرونه میزنن

من اگه شال نمیزدم و حجاب واسم مهم نبوداینجوری میزدم

چی؟ کوتاه کردن؟ نه اتفاقا خیلی هم خوبه من الان یکم بلند شدن دلم میخواد برم باز کوتاه کنم  ال ...

نه ریزشش

به نظرت خیلی بده

میگم که برای من افتضاح بود ریزشش 

همه جای خونه پر از مو