2733
2739
عنوان

بچه های ترمیم یه لحظه میاین؟🥲تایید سوابق تحصیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 205 بازدید | 26 پست
اتفاقا برای شمایی که میخوای ترمیم کنی الزامیه  شما در این مرحله نمرات سال (سال های) قبلت رو می ...

ای وای ممنون که گفتین ممنون

دوست عزیز میشه برای شادی روح پدر بزرگم 3 تا صلوات بفرستی.                                                    ما چرا زمین میخوریم؟                                              تا بلند شدن رو یاد بگیریم....                               هیچکس درباره حقیقت کنجکاو نیست فقط چیزایی که باور دارن رو حقیقت می دونن! 
به جز زیست و فیزیک و فارسی بقیه بالای ۱۸ بودن😅سر زیست و فیزیک بیمار شدم و فارسی هم شد ۱۷.۵ که کلا و ...

ینی زیر ۱۸ باید ترمیم بزنی؟

چندمی؟

من هیچ امیدی ندارم دهمم بنظر خودم مجبور میشم 

میشه بگی چجوری ادبیاتو و زیستو شیمی بخونم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا من با لبتاب این کارو کردم  برای شماره همراه هم فرقی نداره چه شماره ای بزنی اونی که بیشتر ...

اها ممنونممم

دوست عزیز میشه برای شادی روح پدر بزرگم 3 تا صلوات بفرستی.                                                    ما چرا زمین میخوریم؟                                              تا بلند شدن رو یاد بگیریم....                               هیچکس درباره حقیقت کنجکاو نیست فقط چیزایی که باور دارن رو حقیقت می دونن! 
یک سئوال داشتم اگه من امسال ترمیم کنم نمی توانم دیگه سال بعد ترمیم انجام بدم

اگه تا حالا یکبار ترمیم انجام دادی، امسال استثنائا اجازه ترمیم دوباره داده شده 

ولی برای بقیه داوطلب ها در هر درس فقط و فقط یکبار اجازهٔ ترمیم وجود داره (تا الان که چنین چیزی رو اعلام کردن) 

2742
ینی زیر ۱۸ باید ترمیم بزنی؟ چندمی؟ من هیچ امیدی ندارم دهمم بنظر خودم مجبور میشم  میشه بگی چج ...

نه بقیه رو هم میزنم چون ترازای هرسال متفاوته 

به نظرم اگه دهمی چون تو طول سال بالاخره تو مدرسه درسارو خوندی و از این تایم باقی مونده هم درست استفاده کنی نیاز به ترمیم پیدا نمیکنی...ببین برای ادبیات خود من از رو کتاب فرمول بیست گاج میخونم که همه بیت ها و درسارو بررسی کرده و نمونه سوال هم اخر هر درس داره

برای زیست و شیمی هم که من خودم کتاب میخونم با نمونه سوالای پارسال نهایی ها و اگه شد نمونه سوالای همین کتاب فرمول بیست میتونی از یه سری معلم هم استفاده کنی که نهایی درس میدن از دوستات یا معلمای مربوط به هر درست بپرس بهتر راهنماییت میکنن💞

هم از سایت سنجش میشه رفت هم مستقیم از طریق مای مدیو

با گوشی هم میشه رفت ...مشکلی پیش نمیاد؟؟؟

2740
اگه تا حالا یکبار ترمیم انجام دادی، امسال استثنائا اجازه ترمیم دوباره داده شده  ولی برای بقیه ...

پارسال هم میگفتن فقط یکباره وسایل بعد اجازه نداری باز دوباره امسالم اینو میگن

به نظرت امکان داره برای سال بعد فرق کنه

پارسال هم میگفتن فقط یکباره وسایل بعد اجازه نداری باز دوباره امسالم اینو میگن به نظرت امکان داره بر ...

امسال هم کلی اعتراض و هجمه بهشون وارد شد تا قبول کردن 

چون بچه ها تصور نمیکردن سطح نهایی متفاوت تر از سال های پیش باشه، قبول کردن

امیدوارم که فرصت ترمیم افزایش پیدا کنه چون استرس زاست واقعا