2737
2739

مدام برا هرچیزی گریه می‌کنه جیغ می‌کشه تو سر خودش مبزنه تو صورت خودش میزنه مامانش خاله ش مامان جون و بابابزرگ و همه رو هم می‌کنه تا مرز کر شدن با فک طرف خورد بشه مثلاً چند وقت پیش جوری زد تو کنر خواهرم فکر کرد فلج شد اینقدر گریه کرد نمی‌توانست تکون بخوره یا زد با قاشق رودان خواهرم استخون پاش ورم کرد یا بینشو مشکل دار کرد 

ماها هیچ کدوم کتکش نمی‌زنیم کار اشتباه می‌کنه فقط بهش تذکر میدیم قهر میکنیم یا بلند بهش تذکر میدیم کارش اشتباهه ولی محل نامیده و می‌خنده و تکرار می‌کنه 

برا خوابیدن گریه می‌کنه جیغ می‌کشه برای غذاخوردن شیر خوردن تفریح کردن بازی کردن همه چی 

و اینکه مدام باید باهاش بازی کرد خودش با خودش بازی نمیکنه 

راستی دختر هست بچه م ۲ سال و دو ماه هست 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد

هیچی نمی‌فهمه نه بد نه خوب 

خسته شدیم دیگه 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عادیه عزیزم جیغ زدن توی این سن 

پسر منم یه مدت جیغ میزد 

ما محل نمیدادیم تموم شد 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2742
حرف میزنه؟

جمله ای نمیگه هنوز 

در کم جمله ای میگه 

ولی بیشتر کلمه هارو بلده 

نام نام بده 

شیر بده 

آب بده 

دوستت دارم گلم 

عزیزم 

لالا بخوابخوابم مباد و 

...

بچه منم. دو سال و ۴ ماهشه اگه عصبی میشه میزنه رو سرش و دندوناش. بشدت   بهم میچسبه.    پسره    منم  نمیزنم ولی خواهرش باش لج میکنه.    بخاطر این کار خواهرش بوم عصبی میشه

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   
عادیه عزیزم جیغ زدن توی این سن  پسر منم یه مدت جیغ میزد  ما محل نمیدادیم تموم شد

عزیزم برای هرچیزی جیغ می زنده واقعا عادیع؟برا خوردن برا خوابیدن بازی کردن و ..

این چی که کتک می‌زنه عاذیه یا نه ؟

چیکار کنم خسته شدم هیچی نمی‌فهمی نه خوب نه بد

2738
بچه منم. دو سال و ۴ ماهشه اگه عصبی میشه میزنه رو سرش و دندوناش. بشدت   بهم میچسبه.  & ...

تا کی اینجوری هستند 

واقعا خیلی خسته شدیم همش کاری بد می‌کنه نمیکشیم دیگه نه خودم نه خانوادم

وقتی نمیتونن خوب حرف بزنن. چون نمیتونن منظورشونو بفهمونن عصبی میشن

خوب تا حدی که می‌تونه حرف بزنه باید آروم باشه 

ولی این کلا نمی‌فهمه نه خوب نه بد رو

تا کی اینجوری هستند  واقعا خیلی خسته شدیم همش کاری بد می‌کنه نمیکشیم دیگه نه خودم نه خانوادم

والا دخترام اینجوری نبودن. این پسرم رو نمیدونم تا کیی اینجوری میمونه منم خستم پدرم در اومد 

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   
عزیزم برای هرچیزی جیغ می زنده واقعا عادیع؟برا خوردن برا خوابیدن بازی کردن و .. این چی که کتک می‌زنه ...

کاملا عادیه 

پسر منم اینجور بود 

الان آروم هست 

ما تاحالا کتککاری نداشتیم هیچوقتم ندیده 

ولی ما رو میزد چنگ مینداخت 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

سلام خاهش میکنم اگه پیام منو میبنین جواب بدین چون نیاز دارم من کامنت های شمارو درباره ریفلاکس میخوندم خاستم بدونم خوب شدین چیکار کردین خوب شذین من ۱۸سالمع این بیماری افتادم و هی غذام برمیگرده گلوم و داغونم کرده میشه زاهنماییم کنین ترو خدا😔🙏🏻

سلام خاهش میکنم اگه پیام منو میبنین جواب بدین چون نیاز دارم من کامنت های شمارو درباره ریفلاکس میخوند ...

نه خوب نشدم ولی از من به تو نصیحت قرص معده نخور بدتر می‌کنه 

نهایت قرص معده ای میخوای بخوری اونم دومپریدون یا فاموتیذین 

2706