2752
2734
من ۲۱ سالمه پولم بع پراید دست دوم میرسه و یه برادر دارم ۱۸ سالشه  همش میگه نخر تو نمیتونی برون ...

ببخشید اما گوهههه خورده بعدش همونم که میتونی بخری خوبه وقتی علاقه داری چرا نتونی من با یکی از دوستام دوره راهنمایی دو تامون علاقه هامون یه چی بود اما اون دقیفا داداش بزرگ ترش که خودش پشت کنکوری تجربی بود میگفت نه هنر خوب نیست هیچی نمیشی انقدر تو گوشش خوند آخر چی شدع هیچی پشت کنکوری به حرفاشون گوش نده

من ۲۱ سالمه پولم بع پراید دست دوم میرسه و یه برادر دارم ۱۸ سالشه  همش میگه نخر تو نمیتونی برون ...

بعد تازه پسره پسرا عقلوشون دیر تر کامل میشه کوچیک تره توعه حسودم هست بابا اصلا نباید آدم حسابش کنی بنظرم برو و بخر تا و شروع کن تا حسرت به دل نمونی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببخشید اما گوهههه خورده بعدش همونم که میتونی بخری خوبه وقتی علاقه داری چرا نتونی من با یکی از دوستام ...

عزیزم آیدی تل میدی حس میکنم میتونی با حرفات آرومم کنی بع یکی نیاز دارم که بهم روحیه بده

ذکریا پیام بده دنبالتم🙃 روانشناس خوب تو تبریز معرف کنید .. کسی از شکستن دل سود نمیکنه 💔
😳دمت گرم واقعا اصلا یه لحظه شک شدم اما این که تونستی به اونایی که فک میکردن خوب نیست و نمیتونی خودت ...

بار اول در تجربی شدم رتبه ۵۶۰۰۰ منطقه ۳ بار دوم 2۲۰۰۰ هیچی نیاوردم ...مامانم میلیون ها خرج کلاس میکرد برام کلاسهای بدون علاقه و خسته کننده. موقعی که انسانی میخواستم بخونم از آپارات تک تک درس‌های فلسفه منطق جامعه و...دانلود کردم وقتی داشتم با عشق و ولع گوش میدادم مامانم بهم چشم غره می‌رفت و می‌گفت پاشو کار کن( درحالیکه در تجربی نمیذاشت دست به سیاه و سفید بزنم) بهشون میگفتم مطمئنم قبول میشم اونا باور نداشتند بالاخره دیدن من خوب تلاش میکنم اسفندماه رفتم قلمچی و ادبیات اختصاصی رو صددرصد زدم و رتبه برتر قلمچی شدم و بهم امیدوار شدن

کلثوم اکبری هستمه ساکن ساری . مره جنون دست هداعه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندومبه. ندومبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندومبه.قرص هداعهههه قرص قننند ....با حوله ...
2731
ادامه بده تو میتونی:)

تونستم دیگه 😁

کلثوم اکبری هستمه ساکن ساری . مره جنون دست هداعه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندومبه. ندومبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندومبه.قرص هداعهههه قرص قننند ....با حوله ...
عزیزم آیدی تل میدی حس میکنم میتونی با حرفات آرومم کنی بع یکی نیاز دارم که بهم روحیه بده

من در خدمتم اما متاسفانه تلگرام برا من هنگ میکنه میتونی جایی دیگه بیای 

من در خدمتم اما متاسفانه تلگرام برا من هنگ میکنه میتونی جایی دیگه بیای 

واتساپ و روبیکا هم دارم 

ذکریا پیام بده دنبالتم🙃 روانشناس خوب تو تبریز معرف کنید .. کسی از شکستن دل سود نمیکنه 💔
ببخشید اما گوهههه خورده بعدش همونم که میتونی بخری خوبه وقتی علاقه داری چرا نتونی من با یکی از دوستام ...

اتفاقا دوست صمیمی ام تو تجربی بعد 6 سال امسال کنکور هنر داد

بار اول در تجربی شدم رتبه ۵۶۰۰۰ منطقه ۳ بار دوم 2۲۰۰۰ هیچی نیاوردم ...مامانم میلیون ها خرج کلاس میکر ...

منو ببین آدم مثل تو با همچین اراده ای کم هست قدر خودتو بدون ولشون کن من واقا بهت افتخار میکنم همین طور برو جلو مطمئن باش جایی هستی که استعداد و علاقه زیادی داری