2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من میخام برم مکانیکی بخونم بنظرتون پشیمون نمیشم ؟ چون ترس از رانندگی و خرابی ماشین و گیر کردن دارم&n ...

اگه علاقه داری بعدا که رفتی تو کار ترستم میریزه و به خاطرش تلاش میکنی نترس برو جلو

چرا پشیمون شی میدونی مکانیک چقد خوبه، ولی پسرونس جو دانشگاش

پشیمون واسع این که احتمال کار صفره 

ذکریا پیام بده دنبالتم🙃 روانشناس خوب تو تبریز معرف کنید .. کسی از شکستن دل سود نمیکنه 💔
2731
اگه علاقه داری بعدا که رفتی تو کار ترستم میریزه و به خاطرش تلاش میکنی نترس برو جلو

ترسم از رانندگی میریزه؟ حس میکنم مثلا ۴۹ نفر پسر باشه فقط من دختر باشم 

ذکریا پیام بده دنبالتم🙃 روانشناس خوب تو تبریز معرف کنید .. کسی از شکستن دل سود نمیکنه 💔
به کدوم رشته علاقه داشتی؟

انسانی . خیلی هم استعداد ثابت شده داشتم . یک هفته نشسته بودم سر کلاس انسانی. منو خانواده ام بلند کردن بردن گذاشتن تجربی . به زوووووور

اون یه هفته معلما میگفتن نابغه ای. رفتم تجربی منزوی و بی علاقه شدم

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...
ترسم از رانندگی میریزه؟ حس میکنم مثلا ۴۹ نفر پسر باشه فقط من دختر باشم 

اولن به پسر و دختر بودن نیست تو اگه واقعا علاقه داشته باشی به خاطرش تلاش میکنی و از همون 49 نغر بهتر میشی و آره معلومه ترست میریزه اصلا ترس نداره این همه آدم چجوری رانندگی میکنن

انسانی . خیلی هم استعداد ثابت شده داشتم . یک هفته نشسته بودم سر کلاس انسانی. منو خانواده ام بلند کرد ...

عجب منم همینطور بودم اما میز کلاسی که دوست داشتمو با دندون گرفتم مامانم صب تا شب خانوم دکتر واییی اما هنوزم میتونی بری انسانی تو دانشگاه

هیع

بعد دو بار کنکور تجربی افتضاح دادن می‌دونی چی شد با کلی دعوا و سختی رفتم کتابهای انسانی رو امانت گرفتم از همسایه اما کهنه و ( اونم بهم نمی‌داد اولش دو تا رو داد بعد دو هفته بقیه رو داد )... خودم آستین بالا زدم نه کلاسی نه چیزی جوری با ولع درس میخوندم انگار داشتم مثلا گیم بازی می‌کردم اونقدر که عاشق کتابهاش بودم . من از آذرماه شروع کردم بدون ذره ای پیش زمینه و در کنکور شدم رتبه ۶۰۰

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...
عجب منم همینطور بودم اما میز کلاسی که دوست داشتمو با دندون گرفتم مامانم صب تا شب خانوم دکتر واییی ام ...

چه خوب 

اولن به پسر و دختر بودن نیست تو اگه واقعا علاقه داشته باشی به خاطرش تلاش میکنی و از همون 49 نغر بهتر ...

من ۲۱ سالمه پولم بع پراید دست دوم میرسه و یه برادر دارم ۱۸ سالشه 

همش میگه نخر تو نمیتونی برونی اعتماد بنفسمو میگیره حسوده دودلم بخرم یا نه استرس میگیرم تو رانندگی از بس تو روم و پشت سرم میگن نمیتونی 

بعد دو بار کنکور تجربی افتضاح دادن می‌دونی چی شد با کلی دعوا و سختی رفتم کتابهای انسانی رو امانت گرف ...

😳دمت گرم واقعا اصلا یه لحظه شک شدم اما این که تونستی به اونایی که فک میکردن خوب نیست و نمیتونی خودتو ثابت کنی برد کردی

2706