2737
2734

تاحالانرفتم اماکارای بابام بی محب بودنش کفرکردنش عصبی بودنش تهمت زدنش بهم فوش ناجور بمامانم حسودیاش بی محلی کردن ب مهمون فوش مرده هادادن خیانت کردن ۲۰سال پیشش بداخلاقیاش باعث شده ک بخام رل بزنم مجردم تاحالانکردم بفکرابروم بودم اماکاری کرده عصبیم کرده دادبزنم جیغ بکشم گریه کنم اشکم دربیاد بعضی ازخانواده هاباعث میشن بچه هاکمبودداشته باشن با ۱۰هزار ۱۰هزارجم کردن بایدپولاموجمع کنم تابتونم لباس بخرم براخودم خستم بریدم. الان باشوخی گفتم قربون اذیت کردنات چقدتوخوبی زد ذوقم گف مگ مسخره دستتم خدا رو میارم پایین وفلان فلان خدامیکنم.😔تنفردارم ازش میخام رل بزنم نازموبکشه محبت کنه خستم کرده این پدرکسافطم🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درکت میکنم چه شرایط سختی خدا پدرتو براه راست هدایت کنه وقتی میبینی اینقدر دهنش وله بهتره زیاد دورو برش نباشی و بهونه دستش ندی در مورد رل و اینا واقعا راه حل مناسبی نیست ممکنه با ادم اشتباهی بیفتی دردسرت بیشتر بشه یا پدرت بفهمه یه بلایی سرت بیاره بهتره یا درستو بخونی یا یه کاری پیدا کنی خودتو بالا بکشی و از خدا بخوای یه زندگی خوب نصیبت بکنه ان شا الله که خدا نجاتت بده 

2731
درکت میکنم چه شرایط سختی خدا پدرتو براه راست هدایت کنه وقتی میبینی اینقدر دهنش وله بهتره زیاد دورو ب ...

واقعابخدا اهل نمازخوندنم مسیرمودرست میرم اما دلم ی دلخوشی میخواد🙃🙃🙃

واقعابخدا اهل نمازخوندنم مسیرمودرست میرم اما دلم ی دلخوشی میخواد🙃🙃🙃

الهی خدا همه جوره کمکت کنه ان شا الله خدا هرجور که میدونه هرچه زودتر نجاتت بده و زندگیو سرنوشت خوبی در انتظارت باشه 

2740
2706