2737
2739
عنوان

یکبار کارم به کسی افتاد

41 بازدید | 4 پست

بچه ها من یه رل داشتم مربی بود بعد من میخواستم سالن اجاره کنم طبقه بالای اون و اون راهنماییم میکرد قبلش رل بودیم تموم کرده بودیم بعدشم فقط راجب سالن من سوال میپرسیدم گفته بود رل زده منم فقط پیام میدادم سوال میپرسیدم راجب کار رلش زنگ زد گفت چرا با دوست پسر من رابطه داری پسره هم منو بلاک کرد حالا موندم اگه برم طبقه بالای پسره دوست دخترش به مشکل نخورم من که کاری نکردم ابرو ریزی نشه شهرمون هم کوچیکه اخرشم با پسره دعوام دراومد 

با فیلم های دکتر هلاکویی خیلی زندگیم بهتر شد 🥰🥰

برو یه جای دیگه رو احاره کن و الکی برای خودت شر درست نکن

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شهرهای دیگه هم باز برام دشمن نمیشن؟

شهر دیگه منظورم نبود، شهرخودتون.

همونطور که گفتی اگه بری طبقه بالای پسره ،دختره برات حرف و حدیث درست میکنه و الکی برات آبروریزی میکنه

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩