2733
2734
عنوان

چی بزنم پوستم روشن شه؟

71 بازدید | 8 پست

سلام امروز رفتیم نازی اباد با دختر عمم ارایش یکم کردم ن خط چشم نه کرم پودر یه ریمل و رژ زدم لبم فرم نداره بعد هرکی منو مدید میگفت ریدم تو قیافه نداشتت یا قیافت شبیه شصد پای منه  زیر چشامم سیاه سده حاله بسته هرکی میبینه میگه چیزی میزنی از پدرم بگیر تا همسایه و اشنا فامیل خسته شدم پوستمم سیاهه کدر شده سبزه هستم یه چیزی میخام یکم سفید شم چی استفاده کنم  حالم بد جور  گرفته بغض کردم سیگار هم میکشم شبا هم تا صب بیدارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم کرم آرایشی سفید رو پوست سبزه بزنی بدرنگ و زشت میشه اتفاقا. 

کرم های برنزه بزن که همون سبزه ی خودت رو خوشرنگ کنه. 

اگر خوشگل آرایش کنی اتفاقا پوست سبزه هم قشنگی خودشو داره. سعی کن زیاد آرایش نکنی و رژهای خیلی رنگ جیغ نزن و سایه هم نزن. 

آرایش ملایم با رژ نود بهت میاد. 

2731
نیازی نیست چیزی بزنی  همین که سیگار و ترک کنی و خوابت و تنظیم کنی و تغذیه مناسبی داشته باشی به ...

ممنون عزیزم باشه من کم کردم سیگارو شبا هم سعی میکنم زود بخابم قیافه بدی ندارم ولی سر سیگار و بیخابی لاغر و زشت شدم

عزیزم کرم آرایشی سفید رو پوست سبزه بزنی بدرنگ و زشت میشه اتفاقا.  کرم های برنزه بزن که همون سب ...

ممنون عزیزم ک وقت گزاشتی نوشتی من رژ های قهوه ای میزنم کرم هم اثله نمیدونم چی بزنم هرچی میخرم میزنم 

2738
😍😍😍 من چای رو ۶ ماهه ترک کردم خیلی تاثیر داره  چای خور حرفه ای بودم

چای نمیخورم اثلاا بخدا خونمون پنجره نداره روزآ بیرون نمیرم حتی در مغازه شبا میرم بیرون اونم هقته یه بار ۱۸ سالمه ولی مامانم نمیزاره غذا نمیخورم چاق نیستم لاغرم سیگار میکشم حالم بده