2737
2739

لطفا برام دعا کنید خیلی محتاج کارم 

سرکار میرم ولی حقوقم خییییلی کمه

جدا شدم و خرج دخترم تمام و کمال باخودمه واقعا کم اوردم

به خاطر دخترم ساعت کاری زیادم نمبتونم برم سرکار نهایتا تا ۳💔😭🤦‍♀️

انشاالله مشکلتون حل بشه

از خدا بخواید نه پارتی تا خدا هست چرا شرک میورزید حیف زحمتی که با پارتی باشه

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

برات آیة الکرسی میخونم ان شاءالله بزودی مشکلت حل بشه 🤲

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ندیدم ادمی تلاش و پشتکار و اراده برای بدست آوردن کاری داشته باشه و بهش نرسه پس مطمنم یه شغل و درامد خوب نصیبت میشه فقط نا امید نشو

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2742
پارتی هم وسیله ی خداست.یه نوع شانسه که خدا میفرسته

نه این درست نیست

اینایی که با پارتی اقوام خودشونو بدون اینکه مستحق اون شغل باشن میزارن سرکار،حق الناس میکنن حق کسی دیگه رو که برای این شغل درس خونده زحمت کشیده میخورن یه آبم روش

اطلاعی ندارم کلی فکر کنم درامدشم پاک و حلال نباشه

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
2740
انشاالله مشکلتون حل بشه از خدا بخواید نه پارتی تا خدا هست چرا شرک میورزید حیف زحمتی که با پارتی باش ...

شریک نداره خدا 

هیچ برگی بدون اذن خدا نمیافته 

اگر هم کسی پارتی کسی شه باز با اذن خداس 

ولی خیلی دیدیم هممون اونایی ک پارتی دارن خیلی موفق بودن تو کارشون 😢

شریک نداره خدا  هیچ برگی بدون اذن خدا نمیافته  اگر هم کسی پارتی کسی شه باز با اذن خداس&n ...

اینایی که با پارتی اقوام خودشونو بدون اینکه مستحق اون شغل باشن میزارن سرکار،حق الناس میکنن حق کسی دیگه رو که برای این شغل درس خونده زحمت کشیده میخورن یه آبم روش

اطلاعی ندارم ولی فکر کنم درامدشم پاک و حلال نباشه