2733
2739

اول دلیل خودتو بگو مذکر 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تعدادشون که مشخص نیس

یه عده شون هم که نامحسوس هستن (مردهای با کاربری زن)

علت عضویت هم قربت الی الله😂

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
نه اول دلیل شما 

من خودم خانومم دلیل نمیبینم به شما توضیح بدم 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2740
شما اول دلیل خودتو بگو بزرگوار

من نمی دونستم این سایت انحصارا برای خانم هاس فکر کردم هرکسی با هر جنسیتی میتونه بیاد و ثبت نام بکنه و تایپک بزاره راجب هر موضوعی

منظورم اینه که میخوام دلیل همه رو بدونم

خب خوشم میاد همین 

من نمی دونستم این سایت انحصارا برای خانم هاس فکر کردم هرکسی با هر جنسیتی میتونه بیاد و ثبت نام بکنه ...

خودتون آقایون رو مخاطب قرار دادین حتما براتون عجیبه خب که براتون سوال شد.درضمن من با حضور آقایون مشکلی ندارم مثل جاهای دیگه مثل خیابون .دانشگاه ....وجاهای دیگه