2733
2734
عنوان

دردزایمان

123 بازدید | 14 پست

بچ هامن ی هفته پیاده روی میکنم و۳۷هفت و۲روزام بچ های دیگم ۳۸هفت بدنیاامدن ورزشهایی ک برابازشدن رحم انجام میدم گهگاهی واکثروقتاسمت راست زیردلم ک رحمم باشه دردمیکنه وباتکون های بچ دردش بیشتره.سرویس ام ک میرم بافرنگی مقعدمم دردمیگیره.ترشحات سفیدام دارم معاینه شدم۲.۳سانت بازشده بااین شرایط برم بیمارستان قبولم میکنن؟واحتمال اینک سزبشم هست چون سونواخرعرضی بودمیخام زودتربدنیابیادبایدچه علائمی داشت ک بستری بشم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چِقَدرِ زیبایَندِ آنانِ کِه ازِ ریشِه خوبَند!🤍🍃
عزیزم ورزش خیلی تاثیر داره. را... هم بدون تاثیر نیست از دکترت بپرس

من دکترندارم.مامای روستاام رفته مرخصی اس ام میزنم ج نمیده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم ورزش خیلی تاثیر داره. را... هم بدون تاثیر نیست از دکترت بپرس

اره را..طه دارم بدون جلوگیری.پیاده روی میکنم.۴دست وپاراه میرم توخونه وروجفت پام حالتی ک میری سرویس ام میشینم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
اره را..طه دارم بدون جلوگیری.پیاده روی میکنم.۴دست وپاراه میرم توخونه وروجفت پام حالتی ک میری سرویس ا ...

خوبه ادامه بده ایشاا... گلم بسلامتی فارغ بشی و نی نی تو بغل کنی

سلامتی و خوشبختی دخترم
الان درد داری؟ بصورت منظم هستش؟

ن گهگاهی میگیره ولی وقتی میگیره شدیده یارحمم وزیردلم تنهادردمیگیره یاکمرموتنهاجوری نیست ک باهم شروع بشه درداش من دردزایمات دخترتجربه نداشتم نمیفهمم چیزی.ولی اینک احتمال زیادسزبشم بخاطرعرضی بودنش ولی میخام زودتربدنیابیادبایدچه علائمی داشت ک بستری بشی اخه راهمون تابیمارستان دوره بایداژانس بگیریم بریم ی شهرستان دیگ نمیخام الکی برم وبرگردم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ن گهگاهی میگیره ولی وقتی میگیره شدیده یارحمم وزیردلم تنهادردمیگیره یاکمرموتنهاجوری نیست ک باهم شروع ...

خوب نامنظم باشه هنوز وقق نیست زیر دوش اب گرم میتونی بمونی؟

سلامتی و خوشبختی دخترم

ان شاءالله به سلامتی 

عزیز تا وقتی درد ها منظم نشه که وقتش نیست 

چرا عجله داری بزار بچه کامل برسه خودش خبرت می‌کنه😀☺️ 

تا جایی که می‌دونم کار کردن و ورزش تاثیر داره ولی خودتو خسته نکن اذیت میشی کمی تحمل کن 

#واجب-فراموش_شده#بی_تفاوت_نباشیم
عزیزم چی شد ؟ درد هات منظم شد؟بیمارستان رفتی,؟

جان نه ول کرد دردام ولی ازامروزساعت۱۰تا۱۲ونیم کمردردشدیدداشتم معاینه شدم۳سانت بازشده بودبستری نکرد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706