2737
2734
عنوان

دلم می خواد جدا شم ...

109 بازدید | 8 پست

از این شوهر که هیچ وقت حامی من نبود 

دید داره به من بی محلی میشه توهین میشه ولی به رو خودش نیاورد با اونا بگو بخند کرد .مهر طلب بودن و هم از مادرش به ارث برده .حالم ازش بهم می خوره

امروز یاد روز هوایی افتادم که منو مجبور می مرد برای خانواده ش چاپ لوسی کنم .اونا هم محل سگ نمی دادن به من .

شوهرم هم با اونا بود و هست .تو جمع شون من و بچه م تنهاییم 

تا اینکه خودم از حق خودم دفاع کردم .وقتی می خواست منو مجبور به چاپلوسی کنه نرفتم زیر بار و گفتم خودت بکن من انجام نمیدم 

دلم از این آدم گرفته که وقتی بد خانواده شو به من می بینم چشماشو می بنده و بدتر می کنه 

دیگه نمی تونم باهاش زندگی کنم 

عزیزم تو به خودت اهمیت بده و به رفتاراشون توجه نکن

همیشه اونی که برات خوبه بخور اونی که برازندته بپوش وقتی جلو شوهرت به خودت اول اهمیت بدی کم کم اونم یاد میگیره اول به تو اهمیت بده

تو جعاشون یه گوشه ساکت نشین سعی کن تو حرفاشون شرکت کنی حتی اگه یه جمله نا مربوط بگی مثلا بپرس بچم بینیش به باباش رفته یا مادر باباش

اینجوری اونام کم کم میفهمن تو وجود داری و تو جمعشون هستی حتی اگه ازت خوششون نیاد نمیتونن انکارت کنن

در کل اشتباهه که فکر کنی چون دوستشون نداری پس باید دوری کنی یا اینکه چون دوستت ندارن پس نباید باهاشون مراوده کنی چون شوهرت بخشی از اون خانوادست و تو باید اونارو به عنوان قسمتی از زندگیت بپذیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم تو به خودت اهمیت بده و به رفتاراشون توجه نکن همیشه اونی که برات خوبه بخور اونی که برازندته بپ ...

وقتی جواب نمیدن حرف بزنم بیشتر خودم مسخره میشم

2731

اینکه فکر جدا شدن و نتونستن ادامه با همسرتون رو تو ذهن خودتون پرورش بدید، بیشتر باعث دلزدگی از زندگی میشه و راه رو برای اصلاح کردن همسرتون میبنده.

کاربر آقا / وَمَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ/ چارچوب‌های اخلاقی و رفتاری: منطق، رعایت اصول اخلاقی، پرهیز از نگاه جانبدارانه و اظهارنظرهای متعصبانه و احترام متقابل
وقتی جواب نمیدن حرف بزنم بیشتر خودم مسخره میشم

با یبار جا نزن

چند بار بگو 

بیشتر سعی کن ازشون تعریف کرده باشی

اینا خودشیرینی نیست اصلا

اینا راه درست وارد شدن به جمع اوناست پس به خودت تلقین نکن که غرورت میشکنه یا قراره ضایع بشی یکم سیاست بخرج بده

اولش چیزایو بگو که جواب نداشته باشه مثلا

مثلا سر شام بگو چه خوشمزه شده غذاتون دستتون درد نکنه کیف کردم 

با یبار جا نزن چند بار بگو  بیشتر سعی کن ازشون تعریف کرده باشی اینا خودشیرینی نیست اصلا این ...

من قبلا سعی کردم ولی دیدم نه اونا نمی خوان منو راه بدن

2738