2733
2739
عنوان

بچه ها جرمگیری دندان درد داره؟

110 بازدید | 17 پست

سلام

دردش تا چه حده؟

هزینش چقده؟

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    

با اجازه استار شال میفروشم با سود خیلی خیلی کم شال پفکی دارم چون هنوز پیج نزدم اول کارم هست ممنون تون میشم حمایت کنید دونه ای ۵۸ میدم همین بقیه جاها بیشتره یکی بیشتر بخواید دونه ای فقططط ۵۰

ظاهر دندونام خوب،اما از داخل جرم دارن

تا حالا هم جرمگیری نرفتم وچون بدون بی حسیه

خیلی میترسم

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
با اجازه استار شال میفروشم با سود خیلی خیلی کم شال پفکی دارم چون هنوز پیج نزدم اول کارم هست ممنون تو ...

ایشالا  کارت بگیره و برات پربرکت باشه

شرمنده گلم من همسرم اجازه نمیدن آنلاین خرید کنم

من پارسال انجام دادم مطب دکتر ۱۲۰۰ نمیدونم الان چقدره درد نداره نه اینکه نداره ولی قابل تحمل هست سو ...

بعد چه قد طول کشید?

والا برا من که درد داشت

فایده ای هم نداشت

دو ماه بعدش دوباره زرد شد

تا دو ماه هم مایعات گرم و سرد میخوردم خیلی درد میکرد دندونام

به نظرم نرو خیلی بیخوده

عضو گروه آبی تاپیک مانکن های زیبا💙💙💙💙وزن ۷۸/۹۰۰ ......قد ۱۷۶ ......هدف ۷۲                                                هفته اول:۷۸/۳۵۰هفته دوم:۷۷/۵۵۰هفته سوم:۷۶/۸۰۰هفته چهارم ۷۶🔒
2740
والا برا من که درد داشت فایده ای هم نداشت دو ماه بعدش دوباره زرد شد تا دو ماه هم مایعات گرم و سرد ...

اتفافا منم شنیدم دندون دوباره خیلی زود جرم میگیره

واینکه به شدت پایه دندونا سست میشه

از من جرم حالت آهک گرفته

بعد چه قد طول کشید?

یه ۱۵ تا ۲۰ دقیقه آخه وسطش میرفت یه بیحسی به یه مریض دیگه میزد کاراشو انجام میداد 

فکر میکنم ده دقیقه ای تمام بشه آخه خیلی کار پیچیده ای نیست منم دندونام خیلی زرد و بد نبود 

یه ۱۵ تا ۲۰ دقیقه آخه وسطش میرفت یه بیحسی به یه مریض دیگه میزد کاراشو انجام میداد  فکر میکنم د ...

خوب پس

همش امروز فردا میکنم برای انجامش

اتفافا منم شنیدم دندون دوباره خیلی زود جرم میگیره واینکه به شدت پایه دندونا سست میشه از من جرم حال ...

اره دقیقا منم شنیده بودم دوباره زرد میشه ولی خب من چون رایگان بود....یعنی با اداره شوهرم قرارداد داشتن و ما هزینه ای ندادیم،گفت باید جرمگیری انجام بدی من نگفتم نمیخوام که اشتباه کردم

عضو گروه آبی تاپیک مانکن های زیبا💙💙💙💙وزن ۷۸/۹۰۰ ......قد ۱۷۶ ......هدف ۷۲                                                هفته اول:۷۸/۳۵۰هفته دوم:۷۷/۵۵۰هفته سوم:۷۶/۸۰۰هفته چهارم ۷۶🔒
اره دقیقا منم شنیده بودم دوباره زرد میشه ولی خب من چون رایگان بود....یعنی با اداره شوهرم قرارداد داش ...

برای ماهم فک نکنم چیزی بیشتر از دویست تومن بشه وگرنه شوهرم اصلا پول نمیداد

اما من چندبار بهم گفتن واحب انجام بدی

2706