2733
2734

اینم بگم خیلی خیلی طبیعی و تغییرات کم 

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣

هرگونه افزودنی و کاستنی که عیب خارق العاده نباشه و باعث زیبایی بیشتر بشه بجز ابرو برداشتن و اصلاح صورت نامحرمه

از طرفی جراحی غیر واجبی که با لمس نامحرم باشه هم اشکال داره 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

تروخدا خرف ننداز تو دهن مردم

😂😂یه چیزی تو اینستا دیدم 

آخه خودمم ژل زدم میترسم حرام باشه 

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣
2731
هرگونه افزودنی و کاستنی که عیب خارق العاده نباشه و باعث زیبایی بیشتر بشه بجز ابرو برداشتن و اصلاح صو ...

لمس نامحرم یعنی چی ؟ 

من بینی و عمل کردم خیلی طبیعی بخاطر زیبایی الان میترسم حرام باشه 😐خیلی خیلی طبیعی 

لمس نامحرم یعنی چی ؟  من بینی و عمل کردم خیلی طبیعی بخاطر زیبایی الان میترسم حرام باشه 😐خیلی ...

دکتر مگه لمس نکرده برای جراحی؟

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ياد يكي از مراجع افتادم كه دماغش خيلي بزرگه . اسمشو نميگم چون خيلي ها روش تعصب دارن . فوت كرده و مرد ...

آخه یکی از آیات قرآن رو من تو اینستا دیدم گفته بود حرامه

😂🤦🏻‍♀️

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
دکتر مگه لمس نکرده برای جراحی؟

قبلش لمس نکرده فقط موقع جراحی با دستکش 😐ای کاش پیش دکتر زن میرفتم 

مگه اون موقع ژل لب بوده که حرام بودنش معلوم بشه. درکل عملی که اسیب به بدن بزنه حرامه اینکه اسیب رسان ...

دقیقا .

بعدشم الان هزار پزشک زیبایی با مجوز داریم .

دیگ اینجام جمهوری اسلامیه .پس حلاله

2706