2752
2734
عنوان

میخام لاغر کنم بیاین کمکم🥺

163 بازدید | 20 پست

سلام ۲۵ سالمه و در عرض یکسال و نیم از ۵۳ کیلو شدم ۷۹ کیلو و کلی شکم و پهلو زدم و چاق شدم 

میخام وزنمو بیارم پایین لاغر بشم ولی چون کم خونی دارم نمیتونم ورزش برم و در ضمن خیلی اشتهام زیاده و هی گرسنه نمیدونم چیکار کنم

اگه پیشنهادی برای رژیم ولاغری دارید که نتیجه گرفتین بهم بگید لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یکم پیاده روی هم مشکل داری؟   هر چهار ساعت یکبار چیزی بخور اولش سخته ولی بعد یکماه  راحت راحت میشه

اسم کاربری  بعد از کلی تحقیق برگزیده شد               پیام دادم و گفتم بیا خوشم می دار جواب دادی وگفتی ۰من خوشم بی تو🖤🥀                            ❤️خدا ❤️.                            اهداف:                            🧡منجم آماتور.                            کاراته کار ❤️برنامه نویسی💙 ریاضی💛 زبان انگلیسی 💜مطالعات روانشناسی 💚                   
بله هر چی بخوای میتونی بخوری در ماه تقریبا ۴کیلو کم میکنی حالا زمانش بستگی به خودت داره که میخوای چق ...

بازگشت نداره خب؟ وقتی رژیم تمام بشه و ناهار شروع کنیم

2706