2737
2739

من یبار طلاق گرفتم الان خاستگار دارم ظاهرن همه شرایطش خوبه ولی باز شک دارم میگه محرم شیم دو سه ماه خودمو بهت ثابت می کنم و فلان . منم چندتا مشکل دادگاهی دارم میگه کمکت می کنم .‌از طرفی حس خیلی بدی نسبت ب صیغه محرمیت دارم چون از وقتی یادمع پدرم مخالف بود و براش انگار مث فحش بود حتی برادرام و خودم نامزد شدیم بدون محرمیت میرفتیم میومدیم تا عقد و عروسی 

خاستگارم میگه تو اختیارت دست خودته و بیا محرم بشیم .. یجوری ام بچه ها یبار میگم باشه دوباره میگم نه اینم بگم یه حلقه اورد فوری انداخت تو دستم . نمی دونم چیکار کنم 

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم

قبول نکن 

بگو  دوست ندارم  اگه فرد محترمی باشه  میپذیره  و گرنه  اگه مشکل ذاشتع باشه  سنگ میندازه حلوت و میخواد ب زور  این کارو کنی 

خصوصا ک میگه خودمون دوتایی اینکارو کنیم

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫

صیغه محرمیت که مشکلی نداره اونی که بده صیفه متاهل شدنه که بعضیا فک میکنن صیغه یعنی همون که بد میدونن

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
قبول نکن  بگو  دوست ندارم  اگه فرد محترمی باشه  میپذیره  و گرنه  اگه ...

هیشکیو نداریم هم من تنها زندگی می کنم هم اون 😔

2738

به نظرم زیر بار صیغه نرو.......باهاش چند وقت رفت و آمد کن تا بشناسیش.....اگرم میگه تو اختیارت دست خودته بگو تا خونه ی پدرم هستم و باهاشون زندگی میکنم اختیارم دست پدرم و ایشونم با صیغه مخالفه

اگه رفت که بدون قصدش سواستفاده بوده اگرم بمونه که معلومه میخواد باهات زندگی کنه

اگر خودتم نیاز جنسی داری میتونی صیغش شی و باهم اوکی شین ولی اگر حوصله روابط زودگذر رو نداری گولشو نخور اون تواین سه ماه میخواد مزتو بچشه حالشوببره بعدشم بای بای اگر میخواست خوشبختت کنه بات ازدواج دائم میکرد

اگه باهم رابزه دارین که مشکلی نداره اگه ندارید هم بهش بگید محرم هم بشید رابطه نخواهید داشت 

به همین راحتی وگرنه نه عیبه نه زشته نه هیچی الان خواهر زاده منم پریشب بله برونش بود عاقد براشون خطبه خوند تا کارای آزمایش و مراسم اینا محرم باشن چون معتقدن

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
اگر خودتم نیاز جنسی داری میتونی صیغش شی و باهم اوکی شین ولی اگر حوصله روابط زودگذر رو نداری گولشو نخ ...

از اولم گفت ازدواج دایم.. اومد خاستگاری من گفتم نه ولی همسایه ایم راستش هی هرشب پیام میده منم بدم نمیاد چت می کنم باهاش گفت ازدواج گفتم نه همینطوری حرف بزنیم میگه تو بیش از حد شکاکی بیا محرم شیم بعد اگه دوس داشتی عقد کنیم هی میگه برو محل کارم ازهرکی میخای تحقیق کن اینجا هم تو ساختمون چندین سال قبل من ساکنه مدیر ساختمون میگقت هیچی تاحالا ازش ندیدم ادم ساکت بی ازاره

2706