2733
2739
عنوان

بیایین بمن کمک کنید🥲☹️

14 بازدید | 4 پست

خدایی دیگ مغزم هنگ کرده ..ت ی بلاتکلیفی موندم عجیبب

من ۲۳ سالمه قبلاا عقد بوودم نامزدم فوت شد.الان با یکی آشنا شدم همسن خودمه قبلا ی زندگی ناموفق داشته و دوتا بچه داره .ک با مادرشوننن...بخام بگم از نظر سطح زندگی و فرهنگ پاینتره ..هزینه کل خانوادش ب عهدشه از پدرو مادر بگیر تا خواهری ک جدا شده...از نظر پوشش اصلاا اهل تیپ بروز نیس الان تازه یکم خوب شده.خیلیم لاغره ک رومخمه😐ولی بخاطرم میره باشگاه ی چند وقتیه ...بعد اخلاقش خوبه دوسم داره احترام میزاره اعتیاد نداره رفیق باز نیس ...بعد حالا فامیلای ما همه داماد باید طلای سنگین لباسای انچنانی  ‌‌.جهاز خوب وکلی هزینه هست....این الان فک نکنم پول ی حلقه داشته باشه .من نمیدونم دوسش دارم یان 

باید فقط صبر کنم ک روووزی شااید این تیپش خوب شد این وضع مالیش خوب شد چون اهل کارو تلاشه...

من نمیخام پیش همسنو سالام کم بیارم ک پسره ن تیپ داره ن خانواده سطح خوبی تازه دوتا بچه ام داره....ک اونارم باید تحمل کنم...

میگم بیخیالش شم ی کیس خوب با وضعیت بهتر فعلاا ب ازدواجم فک نمیکنم اینم چون خیلیی اصرار کرد قبول کردم.

بخداا دیونه شدم ممنون میشم دلی واقعاا نظرتونو بگین یا اطرافتون بوده همچین کیسی ک الان خوشبخت باشن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731