2733
2734
عنوان

چرا همه پسرا تو دوستی رابطه می خان ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آفرین که برای خودت حد و مرز گذاشتی و اجازه سواستفاده به کسی نمیدی.

کسی که دوستت داشته باشه تو دوران دوستی به خودش اجازه نمیده چنین چیزی رو ازت بخواد چون میترسه ناراحت بشی و از دستت بده.

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩

چون متاسفانه دخترا خیلی دم دستی شدن ،پسرا هم براحتی بخودشون اجازه میدن ،درخواست دست درازی بدن ،در واقع مجوز اولیش رو دخترا دادن   ،دیگه ترو خشک با هم میسوزه ،مردا هم تمایلی به تشکیل خانواده ندارن

مثل یک پروتن فکر کن..... همیشه مثبت  
خب قصدت چیه از دوستی؟ اگ ازدواج میخای با خواستگارت وارد رابطع و اشنایی شو

چرا فکر میکنید هرکس وارد رابطه میشه قطعا برای رابطه هستش 

شاید میخواد باهاش آشنا بشه و اگر اوکی شدن بیاد خواستگاری و ... 

چرا فکر میکنید هرکس وارد رابطه میشه قطعا برای رابطه هستش  شاید میخواد باهاش آشنا بشه و اگر اوک ...

ن فکر نمیکنم چون خودم تو رابطه بودم و مراحل خواستگاریمه.فقط سوال کردم از ایشون

چون میگه اقا پسرا همون اول هدفشون رابطس

2706