2733
2734
عنوان

درمان سردرد توروخدا بیاید

35 بازدید | 6 پست

مامانم از ظهر که از خواب بیدار شده سردرد شدید داره. میگرن نداره و کلا آدم سردردی نیست. به غیر از قرص و دارو روش درمانی دیگه ایی هست؟؟ 

که امتحان کرده باشین جواب داده باشه؟ 

میشه برای دوتا هدف توی دلم یه صلوات بفرستی❤🤲🏻         «دوستان حلالم کنید، اگر بار گران هستیم میریم» هرکی این امضارو دید بگه اگه چیزی بهم گفته حلالش میکنم و تامام 😚

شروع کن شصت دستش رو ماساژ بده 

هم داخل و هم روی ناخن ها 

با روغن‌جرب کن و ماساژ بده محکم 

ب لاله گوشش گیره رخت بزن 

کف دستش رو هم ماساژ بده هر دو دست 

اینها برای دختر من موثر هست 

فعلا امضا ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یک روش دیگه هست  دو تا اهنربا کوچیک داری توخونه ؟اگر اره بگم

آره دارم بگو

میشه برای دوتا هدف توی دلم یه صلوات بفرستی❤🤲🏻         «دوستان حلالم کنید، اگر بار گران هستیم میریم» هرکی این امضارو دید بگه اگه چیزی بهم گفته حلالش میکنم و تامام 😚
کجای سرش دردمیکنه???و سردردش ازکجاشروع میشه???

از گیجگاهش شروع میشه میره تا فرق سر

اول دو طرف بوده الان یه طرف خوب شده یه طرفش درد میکنه. حتی وقتایی که دوطرفه اس میگه یه طرفش بیشتر از اون‌یکی درد میگیره

شروع کن شصت دستش رو ماساژ بده  هم داخل و هم روی ناخن ها  با روغن‌جرب کن و ماساژ بده محکم ...

واقعا تاثیر داره این کار؟؟؟؟