2752
2734
عنوان

کیا انحراف شست پا دارن؟

97 بازدید | 8 پست

ماله من استخونش خیلی زده بیرون 

دارم بیچاره میشم از درد😭😭😭😭

هر کفشی نمیتونم بپوشم 

اگرم بپوشم میزنه بیرون همه میگن چرا اینجوریه 

دیگه شستم جایی برا کج شدن نداره دیگه 

از ۱۶ سالگی تا ۲۳ سالگی دکتر رفتم و اتل بستم هیچی به هیچی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم این مشکلو دارم ولی در این حد شدید نیس

سلام تو فکر عمل نیستی منم این مشکلو دارم

دوست دارم تو سایت با هم دوست باشیم 🤝اگه کمکی ازم برمیاد برا کسی انجام بدم !✌️عاشق اون کاربر هایی هستم که به نظر هم احترام میزارن💜!از اون کاربر هایی که مدام درباره هم قضاوت میکنن متنفرم💩😡!اصلا خوشم نمیاد کسی تو تاپیک من چله و زیارت عاشورا و کسب و کار بدون اجازه تبلیغ کنه یا بحث تاپیک رو به هرنحوی منحرف کنه که از اخر دعوا شه 😑😡با این که مهربونم 😌به وقتش خیلی ناراحت میشم 😏.....این پیغام جدی میباشد و در صورت رعایت نکردن برخورد جدی می‌شود 👿😈
من یه پام این مشکلو داره اونقدرم شدیدو حاد نیس که بخام عمل کنم عزیزم  حقیقتش تاحالا به عملم فک ...

انگشتات توی کفش اذیت نمیشه؟

دوست دارم تو سایت با هم دوست باشیم 🤝اگه کمکی ازم برمیاد برا کسی انجام بدم !✌️عاشق اون کاربر هایی هستم که به نظر هم احترام میزارن💜!از اون کاربر هایی که مدام درباره هم قضاوت میکنن متنفرم💩😡!اصلا خوشم نمیاد کسی تو تاپیک من چله و زیارت عاشورا و کسب و کار بدون اجازه تبلیغ کنه یا بحث تاپیک رو به هرنحوی منحرف کنه که از اخر دعوا شه 😑😡با این که مهربونم 😌به وقتش خیلی ناراحت میشم 😏.....این پیغام جدی میباشد و در صورت رعایت نکردن برخورد جدی می‌شود 👿😈