2737
2734
عنوان

تا حالا با یه مرد تنها موندین ؟

166 بازدید | 16 پست

بنظرتون مردی که باهاش تنها بمونین و پیشش احساس امنیت کنین ازاد باشین اون چ جور مردیه حتی نگاهم نکنه بتون در حالی که میتونه هر کاری بکنه 

این چجور مردیه ؟ 

خیلی خوبه

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

اره ولی چرا باید کاری کنه یا فکری کنه در حالی که‌ میتونسته مگ‌هر مردی کناری زنی باشه و تنها باشه باید کاری کنه اصلا چرا باید ذهنش منحرف باشه این حرفا چیه

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
2740

آره خیلی پیش اومده 

روابط معمولیه دیگه حتما که نباید کاری کنن...😁🤦🏻‍♀️

من مطمئنم که تو موفق میشی... نه فورا اما قطعا😉          از تو فقط یدونه هست پس مواظب خودت باش🫂💕     خوشحال میشم باهام حرف بزنی😙👇           https://harfeto.timefriend.net/16939950931644
2706