2752
2734

در حد لایک و فالو تو اینس.. تا یا ادد استوری کردن حمایتم میکنید🥲🥲لطفا🥲🥲🙏🏼 تو این شرایط افتضاح یه حمایت به ظاهر ساده خیلی برام ارزشمنده و واااقعا کمکم میکنه..

Zhestino_gallery

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 

سلام عزیزم 

مصاحبه کاری رفتید؟ چطور بود؟ چی گفتن و... 

در پیش باطلان جهان حرف حق مگو / منصور شد هلاک ز حق گفتن این چنین🕊🖤   اگر نه لایکتون کردم نه پاسخی دادم به احتمال خیلی کم ندیدم نوتیفتون رو... و به احتمال خیلی زیاد شایسته جواب دادن ندیدمتون.../  درخواست دوستی نمیپذیرم حتی شما دوست عزیزم🧡 /
سلام عزیزم  مصاحبه کاری رفتید؟ چطور بود؟ چی گفتن و...

سلام بله عزیزم رفتم قبول شدم خداروشکر

اره خوب بود؛ راجع به چی گفتن؟ 

پیج کاریمم ممنون میشم حمایت کنی 🥰🥰

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام بله عزیزم رفتم قبول شدم خداروشکر اره خوب بود؛ راجع به چی گفتن؟  پیج کاریمم ممنون میشم حم ...

خداروشکر به سلامتی مبارکت باشه. انشالله که شغلت برات لذت بخش و پرپول باشه❤😍

حتما فالو میکنم و لایکت میکنم🌹

منظورم اینه چ سوالاتی پرسیدن، خودت چطور جواب دادی، پرسیدی راجع به حقوق و مزایات؟ 

در پیش باطلان جهان حرف حق مگو / منصور شد هلاک ز حق گفتن این چنین🕊🖤   اگر نه لایکتون کردم نه پاسخی دادم به احتمال خیلی کم ندیدم نوتیفتون رو... و به احتمال خیلی زیاد شایسته جواب دادن ندیدمتون.../  درخواست دوستی نمیپذیرم حتی شما دوست عزیزم🧡 /