2737
2734
عنوان

چه خرافاتی دارن همشهریای ما😐

732 بازدید | 34 پست

من اولین سالگرد پدربزرگم یک ماه دیگست 

شهر ما تازه متوجه شدم رسمه کسی که پسر جوون داره سالگردش رو یک یا دو هفته جلوتر بگیرن 

بعد بابام میگه خودمم نمی‌دونم چرا ولی قدیمیا میگفتن اگه سالگرد رو روز خودش بگیری اتفاق خوبی نمیوفته

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس

شما این زنجیره ی خرافات و قطع کن یا اون‌جا مراسم نگیر

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نمیدونم شما کجایی اما ما هم همچین رسمی داریم،مثلا به تعداد بچه هاش  از روزا کم‌میکنن مراسم‌ چهل ...

وای بابابزرگ من ۱۹ تا بچهههه داره😐😂

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس

نمیدونم 

میگفتن هرکی گلو بگیره بعدش عروسه

ولی من هم گلو گرفتم همم ی مدت کمربند قرمز  عروسو نگهداشتم 

اخرشم کسی منو نگرفت 

اهاان توو نی نی سایتم گفتن ک دم عید برو موهاتو شونه کنه جلو آینه

باورتون نمیشه ک من همچین کاریم کردم بلند شدم نصف شب مثل خلا جلو آینه موهامو شونه زدن

آبجیم زهره ترک شده بود بیچاره چقدر جیغ زد

بماند ک ازش کتکم نوش جان کردم

نمیدونم رسومات اسکولانه ما زیاد داریم ولی چون مغزم امروز یاریم نمیکنه یادم نیست

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       
2738

طبق تعداد بچه میوفته جلو نه جوون 

ما اینطور میگیم

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

فردای هفت چهلمه😁

پسری که قدت بلنده چهارشونه ای😌🤤چشات درشته 👁👁 موهات فرفریه➿️➿️➿️➿️ آره با خودتم 🙂‍↔️تو همون دومادی که نَنَم از خدا خواسته 👨🏻‍🦱🤪 خدایا من هیچی واسه خودم نمیخوام🥹فقط یه دوماد موفرفری به نَنَم بده🤲😂https://abzarek.ir/service-p/msg/1847010

لرهستی اسی

👑بچه بودیم،دخترا عاشق عروسک بودنو پسرا عاشق مردهای قوی.بزرگ که شدیم، دخترا عاشق مردای قوی شدن و پسرا عاشق عروسکها🤞ازکسی که خجالت نمیکشه،خجالت نکش#پیش پرو،پرو باشید#پیش کسی که بهتون احترام نمیزاره،بهش احترام نزارید#✌️

ننه بزرگت دمش گرم 

چه توانایی داشته 

حالا من بودم یدونه میزاییدم از کتو کول میوفتادم روب قبله میخوابوندنم

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       
ننه بزرگت دمش گرم  چه توانایی داشته  حالا من بودم یدونه میزاییدم از کتو کول میوفتادم روب ...

دو تا زن داشته😂😂

اهل حق هستید؟  و اطراف سرپل ذهاب ؟ چون اونجا این شکلی هست

البته برای چهلم به تعداد بچه میارن عقب نه سالگرد 

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
2706