2737
2739

سلام وقت بخیر ما همسایه طبقه بالاییمون یه بچه ۱۴ساله داره با داداش من لجه خیلی خونمون میومد نمک به حروم خیلیم راحت بود تازگیام کلیدمون گم شده بود رفتیم روستا همش زنگ میزد به ما که خاله کی میاید کی میاید بعد اومدیم خونه دیدیدم کاسه اشی که بهشون داده بودیم با یکم میوه توش توی خونس بعد چشتون روز بعد نبینه دیدیم لپ تاب من شکسته تفنگ داداشم پی اس فورش سیدیاش ماهیای داداشم که این پسره همش میخواست ندادیم بهش و خوشگلاش و برداشتن معمولیاشم یه چیز ریختن تو اب مردن تلویزیون ۵۰اینچ سامسونگمون و شکستن هدفون من و داداشم و شکستن ۱۲۰تا انگشترم و ست گردنبند نقرم دزدیدن روی تختم یه کان..دوم بود استفاده شده بود اخه این پسر بچشون منحرف بود پسر بچه هم خیلی شروره همش قبل این جلو خونمون تخم مرغ میزد خاک میریخت چندبار مامانم دعواش کرده پیش خودمونم از فروشنده ترقه دزدید ما بهش گفتیم به مامانشم گفتیم گفته درتون باز بوده دزد اومد پیش افسر فوشمون داد بی شخصیت بعد رفتنی خودمون در و دوبار قفل کردیم الان یعنی ثابت میشه تو کاند.ومه یکممایع هست نمیدونم ماله خودشه یا نه ولی اونم نگه داشتیم کاش یکی فامیل وکیل داشته باشه بگه چقدر احتمالش هست مقصرشون کنیم خیلی نمک به حرومن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740