2733
2739
عنوان

مردم چهارمحال و بختیاری؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6211 بازدید | 302 پست
شاید اوناعرب کمری بودن که مثل بختیاریا رفتار میکنن وگرنه همه میدونن اصیل ترین ومهربانترین قوم قوم بخ ...

ببینید من قصدم ناراحتی شما نبوده .جسارت نکردم فقط مجبور شدیم یکسال توی شهر کوچیک چهار محال  ساکن بشیم خصوصیات اونا رو گفتم ، من خودمم قم هستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا دیگه دوره این سوالا راجب شهر های ایران گذشته هر شهری مردم خوب داره مردم بدم داره  

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....
2731
گفتم تو زر بزن

ابجی ببخشید مشکلت چیه هر وقت تاپیکو باز مبکنم میبینم دعواس 😂❤

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ
داغ نیستم تو یه شهر کوچیک برخورد داشتم اون خصلتا رو دیدم ازشون .

تو اگه راست میگی بگو اصالتت کجایه خار خاشاک توی که از اصالت پدرت فراری شک ندارم بدنام که فراری ولا باانتخاب اصالت پدریتو می گفتب

به شانس بگوید ماهنوز زنده ایم یک شب هم درخانه ی مارا بزند
اخلاق مردم فارسان چه جوره عزیزم؟ مرسی😍❤️

فارسونیا تا وقتی باهاشون خوب باشی خیلی خوبن 

اینم بگم بشدت مسئولیت پذیرن ولی یکمی خاله زنک 

زناشون حالت مذهبی طور دارن ولی خوشگذرونن 

یکمی اهل غیبت و بشدت حرف دربیار همشون همو میشناسن برای همین نود درصد خانوما شون توی فارسون حجاب میکنن و چادر ... مرداشون خیلی بهترن

ولی دخترای فارسونی اهل دوستی و اینا نیستن زیاد بیشتر اهل رقابتن 

چرت نگو خودت بی ذات بودی ک باهات اینجوری رفتار کردن

نه توهین نکن . خودشون با خودشون همینجورن فقط من نبودم . ما چند سال پیش یه همسایه داشتیم چهار محالی بود آقا هر علطی میکرد خانومشو نمیزاشت یه کوچه اونورتر بره بیرون

2738
جدی؟😐 مامانت ترک کجاست؟ منم ترک چهارمحالم یه خاستگار لر دارم😐یعنی ایندم شبیه پدرومادرت میشه؟

دقیق نمیگم شناسایی نشم ولی از ترکای اطراف بروجن بابای من کلا مشکل اخلاقی خیلی داره 

ولی خب مامانبزرگمم تا بود همش گویش مامانمو مسخره میکردن 

خب این خیلی بستگی به فرهنگ خانواده ای که میخوای عروسشون بشی هم داره

ببینید من قصدم ناراحتی شما نبوده .جسارت نکردم فقط مجبور شدیم یکسال توی شهر کوچیک چهار محال  ساک ...

بب اصلا مشخص کیه که ازش فراریه نمیگه اصالت پدریش کجایه خارخاشکاک

به شانس بگوید ماهنوز زنده ایم یک شب هم درخانه ی مارا بزند
ببینید من قصدم ناراحتی شما نبوده .جسارت نکردم فقط مجبور شدیم یکسال توی شهر کوچیک چهار محال  ساک ...

قم بقران به جان بچهام  بدترین مردمان رو داره  نه مهمانوازن نه  مهربونن  سالی یکبار میام زیارت حضرت معصومه اما قومیها خیلیییییی بی اخلاق هستن خدایش  حضرت عباسی

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
تو اگه راست میگی بگو اصالتت کجایه خار خاشاک توی که از اصالت پدرت فراری شک ندارم بدنام که فراری ولا ب ...

در حدی نیستی جوابت بدم .. تو جواب کسی دیگه گفتم اهل کجام خواهشا ریپلای نکن حوصلت ندارم .ممنونم ازت

2706