2733
2734
عنوان

يك هفته از زميني شدن ليموجانم گذشت🍋💚

| مشاهده متن کامل بحث + 2050 بازدید | 101 پست

آوا جان دیدی گفتم بچه تپل میشه چند روز بگذره 

بچه اون دوستم هم دقیقا همینجور شد بعد چند روز دوباره وزنش رفت بالا .فقط همون چند روز اول وزن کم میکنن بعد خوب میشن این فسقلیا

آینده ای میسازم که گذشته در مقابلش زانو بزند!......خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آوا جان دیدی گفتم بچه تپل میشه چند روز بگذره  بچه اون دوستم هم دقیقا همینجور شد بعد چند روز دو ...

آره عزيزم

خدا رو شكر تپل شد

آرام آرام پیش برو...این سوی سن و سال خبری نیست جانِ مادر.

خداراشکر 

انشالله روز به روز وزن میگیره 

انشالله زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشه و عکسهای خوشگلش را برامون بذاری  

خداراشکر  انشالله روز به روز وزن میگیره  انشالله زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشه و عکسهای خ ...

ممنونم 😍😍😍

رنگ چشاشم داره يواش يواش ميشه عين باباش از ذوق دارم خفه ميشم😂

ماشالله خدا حفظش کنه  پاقدمش مبارک باشه  عزیزم ولی احساس میکنم جاش خیلی بده راحت نیست گر ...

بغل كه جريمه ميكنن 

ولي ممنون تنظيمش رو يه ذره عوض ميكنم خوابيده تر بشه

فعلا تا ششماه هم برای بیرون بردن از کریر استفاده کن که با کمربند متصل میشه .اونجوری بچه راحته بعدش که بزرگتر شد صندلی ماشین   

چه دختر نازی ماشاءالله

میتونم بپرسم اسمش چیه؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ، سلام خدای بخشنده و مهربون ، خدای بزرگ عاقبت بخیر شدن پدر و مادرم همینطور بچه‌هامو از خودت میخوام ( التماس میکنم ) خدایا گناهامو ببخش و کمکم کن به آرزوهام برسم الهی آمین یا رب العالمین. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . اعوذ بالله من الشیطان الرجیم  ، بسم الله الرحمن الرحیم  ، قل اعوذ برب الفلق  ، من شر ما خلق ،  ومن شر غاسق اذا وقب  ، و من شر النفاسات فی العقد ، و من شر حاسد اذا حسد . بسم الله الرحمن الرحیم ،  قل اعوذ برب الناس ، ملک الناس ، اله الناس ، من شر الوسواس الخناس ، الذی یوسوس فی صدور الناس ، من الجنه و الناس .
چه دختر نازی ماشاءالله میتونم بپرسم اسمش چیه؟

ممنونم

بله چرا كه نه

Emma Grace

Emma به معناي كامل و جهاني (مادر در برخي كشور ها)

Grace به معناي زيبا

ممنونم 😍😍😍 رنگ چشاشم داره يواش يواش ميشه عين باباش از ذوق دارم خفه ميشم😂

حالا کم کم هر روز باید ذوق کنی چون بچه به مرور خوشگلتر و شیرینتر میشه

چه جالب اینجا از یه روزگی تا پنج شش سالگی بچه تو بغل مامانشه    

😂😂😂😂😁

منم انقدر با اينا گشتم عاطفه مادري رو گذاشتم زمين كلا😂

2706