2733
2734

سلام خانما

موهام خشک هستن یه مقداری 

یه روغن معرفی کنید که موهارو نرم و لطیف کنه و تا حدی از موخوره جلوگیری کنه 

و یه ماسک نرم کننده که بعد حمام یا هر طور برای مو استفاده بشه که تقویت کنه

روغن در اولویتمه 

پیش پیش ممنون از همه 

گروه طلایی💛خدا کشتی آنجا که خواهد بَرَد اگر ناخدا جامه بر تن دَرَد🤲🤝وزن شروع:۷۶,۲۵۰وزن نهای۶۱, ۸۵۰💪ان شا الله .. من یه ثبیتی ام الحمدلله 😍خانمای که قصد کاهش وزن دارید به تاپیک مانکن های زیبا سر بزنید

روغن آرگان من میزنم

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.

روغن مو ارگان بزن 

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

روغن زیتون 

بادام تلخ

نارگیل 

گردو هم خوبه 

البته ازشون برای ابروهام استفاده میکردم پوست اطراف ابرو نرم میشد 

ماسک مو راستش نمیدونم 

ولی اب پیاز شنیدم خوبه 

از شامپو بچه هم برای موهات استفاده کنی به نظرم بهتر از شامپوهایی هستش که مو رو خشک میکنن

راستی قبل اتو سرم یا محلولی بزن که محافظ موها باشن

روغن زیتون  بادام تلخ  نارگیل  گردو هم خوبه  البته ازشون برای ابروهام استفاد ...

خیلی لطف کردی ممنونم

گروه طلایی💛خدا کشتی آنجا که خواهد بَرَد اگر ناخدا جامه بر تن دَرَد🤲🤝وزن شروع:۷۶,۲۵۰وزن نهای۶۱, ۸۵۰💪ان شا الله .. من یه ثبیتی ام الحمدلله 😍خانمای که قصد کاهش وزن دارید به تاپیک مانکن های زیبا سر بزنید
روغن ارگان  واقعا خوبه دوستم موهاش افتتاح بود الان این سری دیدمش خیلی شده بود گف روغن ارگان میز ...

یعنی نرم و لطیف شده بودن عزیزم ؟

2706