2737
2734
عنوان

جواب مادرشوهرمو چی باید میدادم

208 بازدید | 20 پست

امروز اونجا بودم همسرم بیرون کار داشت همینجور حرف میزدیم برگشت گفت طفلک پسرم ن خونه داره ن سرمایه داره نه اولاد داره از همه جا سوخته ....بایه حالت مثلا دلسوزی ....ما بچه دار نمیشیم دوتامونم مشکل داریم ولی همسرم به همشون گفته که مشکل از خودشه فقط....از ظهری حالم بده حس خفگی دارم.....به دلایلی یکی دوهفته باید بریم اونجا چون بابای همسرم مریضه 

ای خدا حسرت به دلم نزار...دلم یه دختر میخواد خوشگل شیرین....خداجونم منو با مادر نشدنم،امتحانم نکن....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه گوش در ،یه گوش در وازه....

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
2742
عزیز دلم انشالله خدا دامنتو سبز کنه و یه دختر خوشگل بهت بده اونجوری خودش جواب مادر شوهرتم داده

مرسی گلم انشالله

ای خدا حسرت به دلم نزار...دلم یه دختر میخواد خوشگل شیرین....خداجونم منو با مادر نشدنم،امتحانم نکن....
2738
میگفتی اگر خیلی دلت واسش میسوزه خونه و..بخر واسش. اگر خیلی خیلیییی دلتتتت میسوزه اون جیب بی صحابتو ...

کاش میتونستم این حرفا رو باصدای بلند بهش بگم

اشکال نداره خودت ناراحت نکن قبلا هر وقت میرفتم خونه مادر شوهرم مدام از این حرفا میگفتن به حرفاشون اه ...

کاش خدا این همه دردمو میدید

خدا ان شاالله ب دل شکسته ات هم ک شده دامنت رو سبز کنه، صبرتو زیاد کن،اون بنده خدا هم از حس دلسوزی م ...

دلم گرفت خواهر از خدا گله دارم ما دلمون خیلی میخواد مامان بابا بشیم

2706